Gry  »  Aktualności  »  WRC 7 - zwiastun z Fiestą WRC i materiały z Gamescom
WRC 7

WRC 7 - zwiastun z Fiestą WRC i materiały z Gamescom

2017-08-28 - J. Kruczek     Tagi: Playstation 4, WRC, Komputer PC, Xbox One, WRC 7
WRC 7 zbliża się wielkimi krokami. Produkcja pozwoli graczom ponownie zasiąść za kierownica rajdowych maszyn znanych z serii WRC.
 
Firma Bigben Interactive zaprezentowała najnowszy zwiastun z gry skupiający sie tym razem na nowej Fieście WRC oraz różnorodności tras z różnych rajdów. W zwiastunie możemy się przyjrzeć rajdówce używanej między innymi przez Sebastiena Ogier. Klip wygląda efektownie, choć ciągle rzuca się w oczy pewna toporność, szczególnie w porównaniu do rajdówek od Codemasters. Pamiętajmy jednak, że seria WRC nie jest produkcją wysokobudżetową, a co za tym idzie ma swoje mankamenty.
 
Mimo to poprzednie dwie odsłony wypadały całkiem nieźle. Nie można ich traktować w formie symulatorów, ale pozwalały się dobrze bawić. Szczególnie dla fanów rajdów są to pozycje obowiązkowe. WRC 7 było też obecne na targach Gamescom. Gracze mieli okazję przejechać kilka odcinków specjalnych. Powyżej możecie zobaczyć przejażdżkę Citroenem C3 WRC, zaś poniżej gameplay z pokładu wirtualnego Hyundaia i20 WRC.
 
WRC 7WRC 7
WRC 7WRC 7
WRC 7WRC 7

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Renault Megane RS Trophy w oficjalnym klipie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

WRC 7 - zwiastun z Fiestą WRC i materiały z Gamescom