Gry  »  Aktualności  »  Twórcy WRC 7 opowiadają o fizyce w grze
WRC 7

Twórcy WRC 7 opowiadają o fizyce w grze

2017-09-23 - J. Kruczek     Tagi: Playstation 4, Komputer PC, WRC, WRC 7, Xbox One
Wydawnictwo Techland - partner Bigben oraz studia deweloperskiego Kylotonn - z przyjemnością udostępnia materiał filmowy twórców WRC 7, którzy dzielą się uwagami na temat fizyki samochodów i tego, jaki wpływ mieli profesjonaliści na zwiększenie realizmu modelu jazdy. WRC 7, oficjalna gra FIA World Rally Championship (WRC) 2017, jest już dostępna na platformach PlayStation®4, Xbox One i PC.
 
Rui Soares, inżynier WRC, analizuje fizykę WRC 7. Dzieli się uwagami na temat zaimplementowanego w grze modelu jazdy. Model ten zyskał na realizmie dzięki poprawieniu fizyki zachowania samochodów i dodaniu szerokiego wachlarza opcji tuningowych. Wszystkie te ulepszenia pozwalają graczom w pełni wykorzystać cechy szczególne maszyn biorących udział w WRC 2017, a te są teraz potężniejsze, lżejsze i bardziej dynamiczne.
WRC 7WRC 7
Główne cechy WRC 7:
•63 OS-y w 13 lokalizacjach, wierniej oddające te rzeczywiste, w tym odcinki mierzące do 25 km, których przejechanie to nawet 17 minut ciągłej walki na trasie
•zmiany w fizyce jazdy związane z szeregiem usprawnień wprowadzonych w tegorocznych samochodach, będących najpotężniejszymi rajdowymi maszynami świata
•podniesiony realizm dzięki na nowo przeniesionym do gry odcinkami
•tryb split-screen dla dwóch graczy na jednej konsoli, który WRC 7 oferuje jako jedyna gra rajdowa na rynku
•opcje sieciowe z tygodniowymi wyzwaniami i rywalizacją e-sportową
WRC 7WRC 7
WRC 7 nakładem Wydawnictwa Techland jest dostępne w polskiej lokalizacji kinowej na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Twórcy WRC 7 opowiadają o fizyce w grze