Gry  »  Aktualności  »  Kuba Przygoński opowiada o WRC 7
WRC 7

Kuba Przygoński opowiada o WRC 7

2017-09-21 - J. Kruczek     Tagi: Komputer PC, Playstation 4, WRC 7, WRC, Xbox One
Kuba Przygoński opowiada o swoich odczuciach odnośnie poziomu realizmu, jaki prezentuje WRC 7 oraz tego, czy wirtualne ściganie się może być pomocne w treningu przed realnymi rajdami. Gra nakładem Wydawnictwa Techland, partnera Bigben oraz studia deweloperskiego Kylotonn, jest dostępna w polskiej lokalizacji kinowej na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.
 
„Seria się rozwija i WRC7 daje to poczucie. Podobają mi się nowe, długie odcinki, a Kruklanki w Rajdzie Polski są po prostu znakomite” - nie ma wątpliwości Kuba Przygoński i przyznaje, że gra studia Kylotonn służy mu jako element przygotowań do rajdów. „Argentyna jest bardzo wymagającym, trudnym rajdem, a Finlandia szybkim. Nad tą różnorodnością twórcy solidnie popracowali i bardzo mi to odpowiada. Właśnie takie są rajdy, świetnie że to wychwycili.” - dodaje Przygoński.
WRC 7WRC 7
WRC 7 to jedyny tytuł mogący pochwalić się licencją Rajdowych Mistrzostw Świta. W grze znajdują się wszystkie zespoły i imprezy sezonu 2017, a gracze zasiądą za sterami przebudowanych i bardziej agresywnych "rajdówek". Licencja to nie tylko 13 prawdziwych rajdów z szeregiem unikalnych odcinków i samochody, posiadające prawie 400 koni. To również stosowna oprawa telewizyjna rajdów, sponsorzy oraz przede wszystkim realni kierowcy, będący idolami dla tysięcy fanów rajdowych zmagań na najwyższym poziomie.
WRC 7WRC 7
WRC 7 już na rynku. Samochód Porsche jest dostępny we wszystkich trybach gry poza karierą i własnymi mistrzostwami. WRC 7 nakładem Wydawnictwa Techland pojawia w polskiej lokalizacji kinowej na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.
WRC 7WRC 7

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Farming Simulator 19 - żniwa na nowym zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kuba Przygoński opowiada o WRC 7