Gry  »  Aktualności  »  Need for Speed: Heat - pierwsze recenzje napawają optymizmem
Need for Speed: Heat

Need for Speed: Heat - pierwsze recenzje napawają optymizmem

2019-11-09 - J. Kruczek     Tagi: Komputer PC, Need for Speed: Heat, Need for Speed, NFS, NFS: Heat, Playstation 4, Xbox One
Need for Speed: Heat zaliczył ogólną premierę w ostatni piątek, choć posiadacze abonamentów Origin Access Premier i EA Access mogli cieszyć się grą kilka dni wcześniej. Premiera najnowszej odsłony serii oznacza, że pojawiły się pierwsze recenzje. Czy Need for Speed: Heat jest dobrą grą?
 
Need for Speed: Heat zadebiutował na PC, PS4 oraz Xbox One. Wszystkie wersje posiadają pełną polską lokalizację, co ucieszy wielu graczy. Na szczęście osoby uczulone na polskie głosy w grach mogą skorzystać z dubbingu angielskiego. W sieci pojawiło się sporo recenzji, które pokazują, że w końcu dostaliśmy dobrego NFSa.
Need for Speed: HeatNeed for Speed: Heat
Średnia ocen na poziomie 73% w serwisie Metacritic nie oznacza może tytułu perfekcyjnego, ale pokazuje że mamy do czynienia z dobrą grą. Co więcej oceny są lepsze niż w przypadku poprzednich dwóch odsłon. Need for Speed: Heat jest chwalony za oprawę graficzną, model jazdy oraz bogate opcje tuningu. Najbardziej oberwało się problemom ze sztuczną inteligencją oraz kiepskiej fabule i małej różnorodności. W przypadku fabuły można było założyć w ślepo, że będzie pisana na kolanie dla amerykańskich dzieci. Najważniejsze, że za postępy w grze nie trzeba płacić, a jazda autami po prostu sprawia przyjemność.
Need for Speed: HeatNeed for Speed: Heat
Need for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Need for Speed: Heat - pierwsze recenzje napawają optymizmem