Gry  »  Aktualności  »  Need for Speed: Heat bez wsparcia dla kierownic
Need for Speed: Heat

Need for Speed: Heat bez wsparcia dla kierownic

2019-10-04 - J. Kruczek     Tagi: Playstation 4, Need for Speed, NFS, Komputer PC, Xbox One, NFS: Heat, Need for Speed: Heat
Need for Speed: Heat w swoich pierwotnych założeniach zdaje się podążać w dobrą stronę, a przynajmniej w lepszym kierunku niż ostatnie odsłony. Niestety nadal są elementy, które rozczarowują. Jednym z nich będzie brak wsparcia dla kierownic.
 
Wsparcie dla kierownic w grze samochodowej zdaje się być sprawą oczywistą. Nawet niezależne studia tworzące niskobudżetowe gry dbają o ten element. Okazuje się jednak, że twórcy Need for Speed: Heat pominęli ten jakże istotny detal. Producent gry, John Wikberg zdradził, że na tę chwilę nie przygotowano żadnego wsparcia dla kierownic. Takie nie pojawi się na premierę gry i nie wiadomo czy w ogóle zostanie dodane. Oznacza to, że działanie kierownic w nowym NFS może nie być perfekcyjne.
Need for Speed: HeatNeed for Speed: Heat
Szkoda, że nie pomyślano o tak ważnym elemencie. Patrząc na poprzednie odsłony można się jednak martwić o inne rzeczy. Miejmy nadzieję, że tym razem gracze otrzymają tytuł godny nazwy Need for Speed. W końcu czekają na niego od wielu lat.
Need for Speed: HeatNeed for Speed: Heat
Need for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: HeatNeed for Speed: Heat

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Rally Legend San Marino 2019 :)


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Need for Speed: Heat bez wsparcia dla kierownic

Need for Speed: Heat bez wsparcia dla kierownic
SF 2019-10-22 22:54
To nie symulator tylko zwykłla zręcznościówka, więc po co kiera do pseudojazdy.