Gry  »  Sprzęt do grania  »  ConverTTable - rewelacyjny symulator w stoliku na kawę
ConverTTable

ConverTTable - rewelacyjny symulator w stoliku na kawę

2010-12-01 - J. Kruczek     Tagi: Kierownice, Symulator, kokpit, ConverTTable
W czasach, gdy gadżety są obecne w każdym aspekcie życia designerzy prześcigają się w pomysłach na ułatwienie życia. Nowatorskie projekty nie mogą omijać graczy, na co dowodem jest ConverTTable, niezwykły mebel dla fanów symulacji.
  
Z kokpitami do gier wyścigowych jest jeden zasadniczy problem. Zajmują sporo miejsca i często nie wpisują się w ogólny wystrój mieszkania. Rozwiązaniem jest ConverTTable. Co to takiego? Klasyczny, bardzo elegancki i stylowy stolik na kawę, który kryje w sobie symulator wyścigowy.
Sonda: Czy kokpit w stoliku to dobry pomysł?
ConverTTable pełni funkcję salonowego stolika, a za sprawą kilku sprawnych ruchów można go przemienić w profesjonalny symulator wyścigowy. We wnętrzu stolika zmieści się kierownica wraz z klawiaturą i fotelem kubełkowym. Takie rozwiązanie idealnie wpisze się w wystrój nowoczesnego mieszkania. Gadżet jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: Czarno-czerwonym oraz białym ze wstawkami drewnianymi. Na zamówienie można otrzymać stolik polakierowany na słynną brytyjską zieleń wyścigową. Koszt ConverTTable to zawrotne 4,999 euro.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

ConverTTable - rewelacyjny symulator w stoliku na kawę