Gry  »  Aktualności  »  Micro Machines World Series: zwiastun z rozgrywką oraz nowe screeny
Micro Machines World Series

Micro Machines World Series: zwiastun z rozgrywką oraz nowe screeny

2017-04-19 - A.Biernacki     Tagi: Xbox One, Micro Machines, Micro Machines World Series, Playstation 4, Komputer PC
Wydawnictwo Techland, studio deweloperskie Codemasters oraz Koch Media prezentują pierwszy zwiastun Micro Machines World Series przedstawiający rozgrywkę. Legendarna seria powróci 23 czerwca wraz z premierą nowej odsłony na PlayStation 4, Xbox One i PC.
 
Niezależnie od tego, czy ścigasz się poduszkowcem, śmieciarką czy czołgiem - Micro Machines World Series charakteryzuje się przystępną rozgrywką, która zapewni wyśmienitą zabawę graczom w każdym wieku.
Micro Machines World SeriesMicro Machines World Series
"Micro Machines World Series to całkiem nowe podejście do legendarnej marki, które zadowoli zarówno fanów serii jak nowicjuszy. Powracają klasyczne tryby takie jak wyścigi i eliminacja, w której ostatni zawodnik odpada po każdym okrążeniu, ale jesteśmy również podekscytowani nowościami. W szczególności walkami na arenach, w których zmierzy się jednocześnie nawet 12 graczy korzystających ze zwariowanego arsenału. Gwarantuję, że pokochacie to." - mówi Chris Gray, producent wykonawczy gry.
 
Micro Machines World Series to nowy wymiar miniaturowego ścigania. Gracze będę mogli wziąć udział w 4-osobowych wyścigach przy jednej konsoli, co przywodzi na myśl „kanapową” kooperację i kojarzy się z oryginalnym Micro Machines z 1991 roku (podobnie jak trasy osadzone m.in. na blacie kuchennego stołu). Powiew świeżości to wyścigi sieciowe dla 12 graczy. Taka ilość pojazdów wzmaga intensywność i sprawia, że walka o pozycję na mecie jest jeszcze bardziej ekscytująca.
Micro Machines World SeriesMicro Machines World Series
Dodatkową opcją są sieciowe walki, również dla 12 graczy. Wśród nich znajdą się tryby przypominające zasadami te znane ze strzelanin jak Capture the Flag oraz Territory, a także Team Deathmatch w 6-osobowych zespołach. Bitwy toczą się na 15 interaktywnych arenach (m.in. pełne laserów laboratorium lub „sadzawka” na której należy unikać - głodnych hipopotamów), a do dyspozycji gracza będzie 12 pojazdów.
Każdy ma mocne i słabe strony oraz inny zestaw broni. W arsenale znajdą się m.in. wyrzutnia dynamitu czy broń wytwarzająca potężne fale. Każde autko można również "ubrać" w skórki zmieniające całkowicie jego wygląd.

Micro Machines World Series dostępne będzie na komputery oraz konsole PlayStation 4 oraz Xbox One od 23 czerwca.
Micro Machines World SeriesMicro Machines World SeriesMicro Machines World SeriesMicro Machines World SeriesMicro Machines World SeriesMicro Machines World SeriesMicro Machines World Series

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
24h Le Mans 2018 - highlights


źródło: inf.prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Micro Machines World Series: zwiastun z rozgrywką oraz nowe screeny