Gry  »  Aktualności  »  Micro Machines World Series - wyczekiwana premiera już dziś
Micro Machines World Series

Micro Machines World Series - wyczekiwana premiera już dziś

2017-06-30 - A.Biernacki     Tagi: Komputer PC, Micro Machines, Micro Machines World Series, Playstation 4, Xbox One
Wydawnictwo Techland, partner Codemasters oraz Koch Media w Polsce, prezentuje Micro Machines World Series, które od dziś jest dostępne w na naszym rynku. Kultowa seria powraca wraz z nową odsłoną na PlayStation 4, Xbox One i PC. Premierze towarzyszy zwiastun prezentujący beztroski chaos Micro Machines World Series.
 
Micro Machines World Series to nowy wymiar miniaturowego ścigania. Legenda powraca w wielkim stylu, łącząc uwielbiane przez fanów elementy z bogatego dorobku serii z nowościami, które zadowolą graczy w każdym wieku. Wracają klasyczne tryby Race oraz Elimination, a ich uzupełnieniem jest nowy tryb Battle, przenoszący jatkę mikro samochodzików na wyższy poziom. Lokacje, przywracające na myśl poprzednie odsłony, takie jak ogród, kuchnia czy warsztat tylko czekają na powrót miniaturowych pojazdów.
Micro Machines World SeriesMicro Machines World Series
"W Micro Machines zawsze najważniejsze były zabawa i przystępność. Te tradycje również kontynuuje nowa odsłona. M.in. dzięki intuicyjnemu sterowaniu, którego nauka nie nastręcza trudności, Micro Machines jest idealne dla graczy w każdym wieku, zatem również dla najmłodszych, dopiero zaczynających przygodę z grami" - komentuje Anna Łada-Grodzicka, Senior PR Manager ds. Wydawnictwa Techland.
Micro Machines World SeriesMicro Machines World Series
Gracze wezmą udział w 4-osobowych wyścigach przy jednej konsoli, co przywodzi na myśl „kanapową” kooperację i kojarzy się z oryginalnym Micro Machines z 1991 roku. Kolejny powiew świeżości to wyścigi sieciowe dla 12 graczy, sieciowe walki (z trybami przypominającymi zasadami te znane ze strzelanin jak Capture the Flag i Team Deathmatch) i możliwość personalizacji pojazdów. Samochody szpiegowskie, poduszkowiec, ciężarówki, czołgi i inne… W dostępnej Micro Machines World Series szerokiej gamie pojazdów możesz zamontować unikalne wyposażenie i zbierać zakręcone power upy takie jak blastery, miny, młot czy bomby.
Micro Machines World Series od dziś dostępne jest na komputery oraz konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Cena gry na wszystkich platformach to 129,90 zł.
Micro Machines World SeriesMicro Machines World SeriesMicro Machines World SeriesMicro Machines World SeriesMicro Machines World SeriesMicro Machines World Series

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
24h Le Mans 2018 - highlights


źródło: inf.prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Micro Machines World Series - wyczekiwana premiera już dziś