Gry  »  Aktualności  »  Grand Theft Auto V - główne postacie w nowych zwiastunach
GTA V

Grand Theft Auto V - główne postacie w nowych zwiastunach

2013-05-01 - J. Kruczek     Tagi: Playstation3, Xbox 360, Rockstar Games, Grand Theft Auto, GT5, Grand Theft Auto V
Rockstar Games zapowiedziało niedawno, że zaprezentuje specjalne zwiastuny poświęcone trzem głównym bohaterom GTA V. Studio dotrzymało słowa i opublikowało filmy, z których każdy w nieco ponad minutę opowiada historię życia każdego z bohaterów.
 
Michael był niegdyś złodziejem, ale został objęty programem ochrony świadków i teraz wiedzie luksusowe życie na zachodnim wybrzeżu. Postać ta ma poważne problemy z rodziną i nękają go wspomnienia dawnego życia. To będzie najbardziej ustatkowana i zrównoważona postać w grze.
 
Franklin ma na co dzień styczność z gangami i nie obce mu ciągłe strzelaniny i ucieczki przed policją. Bohater ten zamieszkuje najbardziej zepsute dzielnice miasta i sam już ma dość gangsterskiego życia, choć nie jest w stanie przed nim uciec.
 
Trevor zaś jest klasycznym szaleńcem. Psychopata z dostępem do broni zajmuje się na co dzień handlem narkotykami i obijaniem pyska każdemu, kto się trafi. Ten gość zaserwuje graczom nie lada widowiska związane nie tylko z rozróbą. Wystarczy zobaczyć zwiastun, aby wiedzieć, że Trevor biegający w samych majtkach nie będzie niczym nadzwyczajnym. Jak widać Rockstar szykuje prawdziwe zderzenie niezwykłych osobowości, co powinno być jednym z największych atutów GTA V.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Grand Theft Auto V - główne postacie w nowych zwiastunach