Gry  »  Sprzęt do grania  »  Wskaźniki GI-Max i SPI-D do gry w Richard Burns Rally
GI-Max i SPI-D

Wskaźniki GI-Max i SPI-D do gry w Richard Burns Rally

2013-12-18 - J. Kruczek     Tagi: Symulator, Richard Burns Rally, kokpit, RBR, Kontrolery, GI-Max, SPI-D
Zabawa z symulatorami może mieć różne oblicza. Część z graczy ogranicza się do zakupu kierownicy i zmaontowaniu jej pryz biurku. Inni decydują się na bardziej zaawansowane rozwiązania. Możliwości jest wiele, ale najciekawie prezentują sie projekty samych graczy.
 
Na powyższym filmie możemy zobaczyć test wskaźników GI-Max i SPI-D. Autor filmu, jak widac posiada dość mocno rozbudowany zeztaw do zabawy z grą Richard Burns Rally. Za bazę posłużyła kierownica Logitech G27, która do dziś jest najbardziej zaawansowanym narzędziem do wirtualnego ścigania. Najwazniejsze są jednak wspomniane wyżej wskaźniki GI-Max i SPI-D. Pierwszy z nich czyli GI-Max to mały wyświetlacz pokazujący bieg, na jakim jedzie rajdówka w grze. SPI-D zaś jest cyfrowym wskaźnikiem prędkości. Oba zostały precyzyjnie wykonane i pozwoliły na wyłączenie w grze HUDu. Dzięki temu znacząco wzrósł poziom realizmu. Oczywiście do odpowiedniej pracy została zaprojektowana specjalna aplikacja pozwalająca na płynne przesyłanie informacji z RBR do wyświetlaczy. Całość działa wyśmienicie i robi rewelacyjne wrażenie. Z takim zestawem jazda w RBR daje jeszcze więcej przyjemnosci. Warto podkreślić, że podobne zestawy można odkupić od miłośników symulacji.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Wskaźniki GI-Max i SPI-D do gry w Richard Burns Rally

Wskaźniki GI-Max i SPI-D do gry w Richard Burns Rally
PaloSamo 2013-12-18 16:07
Artykuł był chyba pisany kilka lat temu, bo obecnie G27 nie jest najbardziej zaawansowanym narzędziem do wirtualnego ścigania ;-)