Gry  »  Aktualności  »  WRC 8 zaoferuje rozbudowaną fabułę
WRC 8

WRC 8 zaoferuje rozbudowaną fabułę

2019-07-25 - J. Kruczek     Tagi: Xbox One, Playstation 4, Komputer PC, WRC, WRC 8
WRC 8 ma przynieść wiele nowości dla serii. Twórcy gry opublikowali nowy materiał, w którym przybliżają nam tryb kampanii. W nim znajdziemy bardziej rozbudowaną formułę niż dotychczas.
 
WRC 8 ma pokazać graczom aspekty prowadzenia zespołu rajdowego. Właśnie dlatego zadbano o rozbudowaną warstwę ekonomiczną. Gracze będą musieli zatrudniać członków zespołu. Konieczne będzie dbanie o rozwój różnych oddziałów pracujących dla zespołu. Pojawi się także drzewko technologiczne.
WRC 8WRC 8
Rozwój poszczególnych elementów będzie wpływał na jakość pracy mechaników, osiągi samochodów oraz ilość informacji spływających do zespołu przed startem w kolejnych rajdach. Zapowiada się dość ciekawie, przynajmniej dla osób lubiących w grach samochodowych nie tylko siadać za kierownicą. Jak rozbudowana kariera spisze się w rzeczywistości przekonamy się we wrześniu gdy WRC 8 trafi na pecety oraz konsole Xbox One, PS4 i Nintendo Switch.
WRC 8WRC 8Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

WRC 8 zaoferuje rozbudowaną fabułę

WRC 8 zaoferuje rozbudowaną fabułę
FANWRC 2019-07-27 09:59
Opcję zarządzania zespołem były w WRC I WRC 2 i kampanie zaczynało się od najniższej klasy i w miarę postępów awansowało się wyżej. Później zapatrzyli się za bardzo na Dirta, na tryb Arcade, zręcznościowy i od tego niepotrzebnie odeszli. A to były fajne elementy.