Gry  »  Aktualności  »  WRC 5 zadebiutowało. Przeciętne recenzje gry
WRC 5

WRC 5 zadebiutowało. Przeciętne recenzje gry

2015-10-10 - J. Kruczek     Tagi: Komputer PC, Playstation 4, Playstation3, WRC, WRC 5, Xbox One, Xbox 360
WRC 5 zadebiutowało na niektórych rynkach dzięki czemu pojawiły się pierwsze oceny gry. Wygląda na to, że zmiana dewelopera wcale nie zrobiła serii dobrze, ponieważ większość ocen jest dość przeciętnych.
 
Polscy gracze będą musieli poczekać na debiut WRC 5 do 16 października. Teraz mają czas na przemyślenie czy chcą nabyć nową odsłonę serii. Na pewno atutem za będzie obecność Rajdu Polski oraz Fiesty Roberta Kubicy.
WRC 5WRC 5
Niestety w przypadku pozostałej zawartości gry możemy liczyć na przeciętną produkcję. Recenzenci donoszą, że graficznie WRC 5 prezentuje się poprawnie, choć pojawiają się błędy jak znikające tekstury. Patrząc na nagrania możemy też stwierdzić, że grafice daleko do topowych produkcji. Gra ma problemy z niektórymi modelami kierownic oraz powiela błędy poprzedniczek. Tytuł miał zostać zaprojektowany na nowo przez Kylotonn Games, tymczasem WRC 5 wygląda na kolejną ewolucję gier tworzonych wcześniej przez Milestone.
 
WRC 5WRC 5
WRC 5WRC 5Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
4

Komentarze do:

WRC 5 zadebiutowało. Przeciętne recenzje gry

WRC 5 zadebiutowało. Przeciętne recenzje gry
x_Rafcio_x 2015-10-11 10:57
Niech tą licencje na WRC ktoś im odbierze
WRC 5 zadebiutowało. Przeciętne recenzje gry
banan-100 2015-10-13 20:30
nowy wrc to jakiś żart! Z góry nam graczom narzucili,że sterować rajdówkami możemy tylko analogiem gdzie ja całe życie gram przyciskami kierunkowymi. ogólnie to najgorszy wrc w historii
WRC 5 zadebiutowało. Przeciętne recenzje gry
Hubert G 2015-10-17 16:12
WRC 4 to była katastrofa! WRC 5 to prawdopodobnie katastrofa ale z mniejszą ilością ofiar... Dlaczego Codemasters tego nie zrobi, ta firma ma doświadczenie w tworzeniu gier o tej tematyce....!?
WRC 5 zadebiutowało. Przeciętne recenzje gry
Ekspert_WRC5 2015-11-17 23:20
Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze - zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Cały czas się doskonalimy i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości uniknąć błędów. Pozdrawiamy i życzymy przyjemności z gry :-)