Gry  »  Aktualności  »  Virtual WTCC 2012 - SimBin i Eurosport organizują Wirtualne Mistrzostwa Świata
Race 07: WTCC

Virtual WTCC 2012 - SimBin i Eurosport organizują Wirtualne Mistrzostwa Świata

2012-03-13 - J. Kruczek     Tagi: Symulator, SimBin, Komputer PC, WTCC, RaceRoom, RACE 07, Virtual WTCC
SimBin w 2008 roku przeprowadził ciekawą akcję Virtual WTCC. Gracze mogli w trakcie wyścigów WTCC wziąć udział w serii turniejów polegających na wykonaniu, jak najszybszego okrążenia danego toru. Na koniec sezonu zsumowano punkty za poszczególne miejsca i wyłoniono wirtualnego mistrza świata.
Teraz Szwedzi zapowiedzieli rozegranie mistrzostw Virtual WTCC 2012. Zawody będą przypominały te z 2008 roku, z kilkoma różnicami. Przede wszystkim zawody zostaną rozegrane na specjalnie przygotowanych, darmowych grach zawierających samochody WTCC oraz tor z aktualnego wyścigu. Każdy będzie mógł pobrać grę przed wyścigiem i spróbować wykręcić czas w domu. Za zajęcie konkretnych miejsc po weekendzie wyścigowym zostaną naliczone punkty.
Oczywiście na terenie torów znajdą się też parki, których tak, jak przed laty będzie można spróbować swoich sił. Wyniki uzyskane w tych parkach będą nagradzane podwójnymi punktami. Na koniec sezonu zostanie wyłoniony mistrz świata Virtual WTCC 2012. Nie są znane jeszcze szczegóły turnieju i nagrody. Wiadomo, ze pierwsza eliminacja ma zostać rozegrana w kwietniu, a patronat nad imprezą objął Eurosport. Szczegóły turnieju oraz aktualne aplikacje do jazdy będą publikowane w ramach platformy RaceRoom.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Virtual WTCC 2012 - SimBin i Eurosport organizują Wirtualne Mistrzostwa Świata