Gry  »  Aktualności  »  Twórcy OnRush wylecieli z Codemasters. Powodem fatalna sprzedaż
OnRush

Twórcy OnRush wylecieli z Codemasters. Powodem fatalna sprzedaż

2018-07-24 - J. Kruczek     Tagi: Komputer PC, OnRush, Playstation 4, Samochodówki, Xbox One
Byli pracownicy Evolution Studios nie mają szczęścia. Ich studio zostało zamknięte, ale trafili pod skrzydła Codemasters. Niestety teraz znów większość z nich ląduje na bruku, a to a sprawą fatalnej sprzedaży OnRush.
 
OnRush niestety nie okazał się wielkim hitem, a co za tym idzie Codemasters postanowiło przeprowadzić redukcję etatów. Wydawca po słabych wynikach OnRush rozwiązał cały zespół deweloperski odpowiedzialny za grę. Część osób mogła wziąć udział w rekrutacji do pracy w Codemasters i została im przydzielona mniej odpowiedzialna praca. Pozostali członkowie zespołu pożegnali się z pracą.
OnRushOnRush
OnRush miał być hitem, ale mimo niezłych ocen gra nie spotkała się z uznaniem graczy. W Wielkiej Brytanii sprzedano zaledwie tysiąc egzemplarzy, co wywołało natychmiastową reakcję wydawcy. Codemasters potwierdziło, że posiadacze gry mogą być spokojni o zapowiadaną wcześniej zawartość dodatkową i wsparcie. Niewiadomą za to jest premiera wersji PC. W obliczu fatalnych wyników ta może zostać porzucona.
OnRushOnRush
OnRushOnRushOnRushOnRushDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Twórcy OnRush wylecieli z Codemasters. Powodem fatalna sprzedaż