Gry  »  Sprzęt do grania  »  Thrustmaster TMX - zapowiedź nowej budżetowej kierownicy
Thrustmaster TMX

Thrustmaster TMX - zapowiedź nowej budżetowej kierownicy

2016-04-14 - J. Kruczek     Tagi: Kierownice, Thrustmaster, Kontrolery, Thrustmaster TMX
Thrustmaster TMX ma być kierownicą przeznaczoną dla mniej zamożnych graczy. Nowy budżetowy model powstał z myślą o konsoli Xbox One oraz komputerach PC.
 
Nowy model otrzymał plastikową obudowę, ale we wnętrzu znalazły się solidne metalowe elementy konstrukcji pozwalające na zastosowanie Force Feedbacku. Producent postawił na 28-centymetrowe koło oferujące obrót w zakresie od 270 do 900 stopni.
Thrustmaster TMXThrustmaster TMX
Thrustmaster TMX korzysta ze sporych łopatek zmiany biegów oraz 12 w pełni programowalnych przycisków. W przypadku konsoli będą one odpowiadać klawiszom z pada. Podstawkę z pedałami można zastąpić bardziej zaawansowanym modelem dzięki pełnej kompatybilności z akcesoriami Thrustmastera.
Thrustmaster TMXThrustmaster TMX
Nowa kierownica ma zadebiutować jeszcze w tym miesiącu za cenę 199 euro. Możliwe, że niedługo doczekamy się edycji na PS4. Producent musi jednak przygotować kontroler, który przejdzie oddzielny proces certyfikacji Sony.
Thrustmaster TMXDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Thrustmaster TMX - zapowiedź nowej budżetowej kierownicy

Thrustmaster TMX - zapowiedź nowej budżetowej kierownicy
xxx123 2016-04-18 15:00
"Możliwe, że niedługo doczekamy się edycji na PS4. Producent musi jednak przygotować kontroler, który przejdzie oddzielny proces certyfikacji Sony." Przecież TMX to odpowiednik istniejącej już od jakiegoś czasu T150...