Gry  »  Aktualności  »  Test Drive Unlimited - wyścigi po hawajsku
Test Drive Unlimited

Test Drive Unlimited - wyścigi po hawajsku

2007-03-16 - J. Kruczek     Tagi: Samochodówki, Test Drive

Test Drive Unlimited to nie zwykła samochodówka. Za sprawą ekipy z Eden Studios przeniesiemy się w sam środek hawajskiego raju. Zasiądziemy w jednym z najlepszych samochodów świata i przeżyjemy to co w realnym świecie raczej nas nie spotka.

 

Zacznijmy od wyjaśnienia na czym polega rozgrywka w TDU. Zadania są proste. Kupić dom, pierwsze auto, a potem sukcesywnie powiększać swoja kolekcję dzięki wygranym na ulicznych wyścigach pieniądzom. Dodatkowo możemy wspomóc świat mody podrzucając modelki na sesje zdjęciowe. Dla osób o mocnych nerwach przewidziano także zlecenia na przewiezienie unikatowych samochodów przez miasto tak aby ich nie uszkodzić. A nie łatwo jest ostudzić emocje w chociażby takim aucie jak Ferrari Enzo.

 

Twórcy nie zapomnieli o trybie online, w którym można na ulicy wyzwać każdego na pojedynek. Oprócz tego otrzymamy możliwość handlu samochodami za pomocą, skonstruowanej na potrzeby gry, strony aukcyjnej. Na wirtualny portal aukcyjny będziemy mogli wchodzić przebywając w naszym domu na wyspie Oahu.

 

Co do terenu naszych zmagań, to trzeba przyznać twórcom, że stanęli na wysokości zadania. Do dyspozycji dostaniemy cała, podkreślmy, prawdziwą wyspę Oahu. Drogi składają się na dystans 1600 kilometrów. Wyścigi przebiegają po autostradach, drogach przelotowych i przez centra miast. Oczywiście nie będziemy jeździli po pustych ulicach. Na każdej trasie tętni życie, a przedzieranie się pomiędzy niedzielnymi kierowcami sprawi nie raz większą frajdę niż samo ściganie.

 

Co do samochodów to w Test Drive Unlimited znajdziemy aż 90 pojazdów w tym także motocykle. Jakie to są auta? No cóż, wystarczy sobie wyobrazić jakim sportowym wózkiem chcielibyśmy pojeździć i on niemal na pewno jest w grze. Jeśli nie to nic straconego ponieważ będą wychodzić update'y zawierające nowe auta. Oczywiście aut dostaniemy ich za darmo. Będą one dostępne w firmowych salonach wszystkich największych marek samochodowych.


 

Nowy Test Drive ma jeszcze jedną ważną zaletę. Ile razy widzieliście Alfę z ohydnym pługiem zamiast zderzaka. Albo Ferrari w którym jakiś smutny, niedowartościowany chłopak zamontował plazmę na podwoziu. W TDU nie da się popełnić takich zbrodni. Mamy do czynienia z arcydziełami motoryzacji i takie pozostaną przez cała grę. Jedyne rzeczy jakie możemy modyfikować to elementy które możemy kupić w prawdziwym salonie, no i oczywiście kolorek. 

 

Grę możemy zakupić na komputery PC oraz konsole Xbox 360, Playstation 2 oraz PSP. Pecet owcy bez procesora 2,4 GHz i 1 Gb Ramu niestety nie nacieszą się za bardzo grą. Karta graficzna wystarczy gdy będzie posiadać 256 Mb pamięci ale nie starsza niż GeForce 6600 GT.
Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Test Drive Unlimited - wyścigi po hawajsku