Gry  »  Aktualności  »  Pure - offroad ekstremalny od Disney'a
Pure - Xbox 360

Pure - offroad ekstremalny od Disney'a

2008-10-14 - J. Kruczek     Tagi: Gry motocyklowe, Pure

Disney Interactive Studios nareszcie wydało swoje najnowsze offroad'owe dziecko. Pure to ekstremalne wyścigi quadów, w których nie wystarczy wygrać w ciężkim terenie z rywalami. Aby odnieść sukces musimy opanować technikę niebezpiecznych trików, za które będziemy zbierać dodatkowe punkty.

 

Grę stworzyło brytyjskie Black Rock Studios, które postanowiło oddać jak najlepiej klimat panujący na zawodach quadów. Do współpracy został zaproszony m. in. Wess Miller, założyciel wytwórni H-Bombs Films, zajmującej się kręceniem wyczynów kaskaderskich. Dzięki pomocy specjalistów, w trakcie rozgrywki, nasze oczy będą bombardowane niesamowitymi ujęciami powietrznych trików.

W trakcie rozgrywki gracze będą musieli podnosić swoje umiejętności i łączyć triki w coraz to bogatsze kombinacje. Punkty będą przyznawane na podstawie długości skoku, ilości zawartych sztuczek i oczywiście ich trudności. Nareszcie można poeksperymentować na quadzie nie narażając się na konieczność skorzystania z polskiej służby zdrowia.

 

Trasy usytuowano na całym globie. Obfitują one w wiele skrótów i alternatywnych dróg, które skracają dystans ale niekoniecznie ułatwiają dotarcie do mety. Dodajmy, że grafika stoi na najwyższym poziomie i każdy najmniejszy szczegół trasy oraz quadów został idealnie odwzorowany.

 

W grze przewidziano dwa tryby rozgrywki. Mistrzostwa singel player oraz rozbudowany trym multiplayer, w którym będziemy mogli przystąpić do wyścigu wraz z 15 pozostałymi graczami. Oczywiście nim zaczniemy walczyć z błotem, piachem i rywalami przyjdzie nam wybrać swoją postać. Każdy z dostępnych zawodników, którymi będziemy sterować, posiada swoje charakterystyczne umiejętności. Wybór wpłynie na to jak nasz szofer będzie sobie radził z quadem i czy lepiej mu będzie szło na ziemi czy w powietrzu.

 

Szkoda tylko, że do polskiej premiery będziemy musieli jeszcze poczekać, ponieważ przewidziano ja dopiero na 16 października w wersji PC a na 23 na konsole. Najważniejsze, że Pure został wydany na wszystkie liczące się obecnie platformy, czyli komputery PC, konsole Xbox 360 oraz Playstation 3. Dzięki temu wszyscy będą mogli oddać się szaleńczym wyścigom.

Aby zagrać w pecetową wersję potrzeba będzie bagatela 3 GHz procesor, 1,5 GB Ram - u i co najmniej GeForce 7600 z pamięcią 256 MB. Gra po zainstalowaniu zajmie 5,5 GB z naszego dysku .
Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Pure - offroad ekstremalny od Disney'a