Gry  »  Sprzęt do grania  »  Porsche 911 Turbo S - limitowana seria kierownic
Porsche 911 Turbo S - limitowana seria kierownic

Porsche 911 Turbo S - limitowana seria kierownic

2008-11-02 - J. Kruczek     Tagi: Kierownice, Symulator, Fanatec

Limitowana edycja kierownicy Porsche 911 Turbo S. Firma Fanatec rozpoczęła przedsprzedaż ekskluzywnej kierownicy, która ukaże się w 10000 egzemplarzy. Każdy z wyprodukowanych egzemplarzy będzie wyposażony w pamiątkową tabliczkę z numerem seryjnym.

Porsche 911 Turbo S jest oparta o licencję niemieckiego producenta super samochodów i idealnie odwzorowuje kierownicę, którą znajdziemy w 911. Produkt Fanatec jest kompatybilny z najważniejszymi platformami do gier, czyli komputerami PC oraz konsolami Playstation 3 i Xbox 360. Co ciekawe kierownice można podłączyć bezprzewodowo poprzez Wi-Fi.

Kierownice można zakupić w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb. Do zestawu można dobrać shifter zmiany biegów z 6 stopniową przekładnia lub prostszy sekwencyjny drążek zmiany biegów. Podobnie pedały występują w dwóch wersjach standardowych oraz specjalnych, bardzo dokładnych Clubsport. Obie wersje są wyposażone w sprzęgło. Porsche 911 Turbo S oferuje zaawansowany system Force Feedback. Koło kierownicy posiada zakres skrętu od 180 do 900 stopni. Przyciski na kierownicy automatycznie będą zmieniały symbole w zależności od platformy, do jakiej będą podłączane. Dzięki temu użytkownicy Playstation i Xboxa będą się czuć jakby grali na sprzęcie dedykowanym dla ich konsoli.
Fanatec podzielił nowy produkt na trzy zestawy:


Porsche 911 Turbo S Wheel - Clubsport edition dostępna do wszystkich platform, wyposażona w 6 stopniowy shifter do zmiany biegów oraz metalowe pedały Clubsport. Zestaw kupimy za 399, 95 Euro. 2000 egzemplarzy.

Porsche 911 Turbo S Wheel - Pure edition dostępna tylko na konsole Xbox 360, kierownica bez pedałów i shiftera zmiany biegów, ale kompatybilna z osprzętem z kierownicy Microsoft. Zestaw kupimy za 149, 95 Euro. 5000 egzemplarzy.

Porsche 911 Turbo S Wheel dostępna na wszystkie platformy, wyposażona w standardowe plastikowe pedały oraz sekwencyjny shifter zmiany biegów. Zestaw kupimy za 299, 95 Euro. 3000 egzemplarzy.
Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Porsche 911 Turbo S - limitowana seria kierownic