Gry  »  Aktualności  »  Overpass - zwiastun z licencjonowanymi maszynami
Overpass

Overpass - zwiastun z licencjonowanymi maszynami

2019-12-20 - J. Kruczek     Tagi: Komputer PC, Playstation 4, Overpass, Xbox One
Overpass jest grą symulacyjną stawiającą na przygody off-roadowe. Początkowo gra miała zadebiutować w październiku 2019 roku, ale twórcy potrzebowali więcej czasu na dopracowanie fizyki. W efekcie produkcja ma wjechać na rynek w lutym 2020 roku.
 
Twórcy gry opublikowali nowy zwiastun pokazujący część z maszyn jakimi będzie można pojeździć w Overpass. Gracze będą mieli możliwość poprowadzenia 24 pojazdów, z których 23 to maszyny licencjonowane. Deweloper przygotował 9 ATV oraz 15 UTV. Zadbano o licencje takich marek, jak Polaris, Yamaha, Arctic Cat czy Suzuki.
OverpassOverpass
Overpass pozwoli poszaleć w ciężkim terenie. Gracze zmierzą się zarówno z naturalnymi przeszkodami, jak i z specjalnie skonstruowanymi torami. W najnowszym zwiastunie możemy zobaczyć nie tylko maszyny, ale także rzucić okiem na fizykę. Zapowiada się naprawdę interesująca produkcja dla miłośników off-roadu. Produkcja zadebiutuje na PC, PS4 oraz Xbox One. W późniejszym terminie pojawi się także edycja na Nintendo Switch.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Overpass - zwiastun z licencjonowanymi maszynami