Gry  »  Aktualności  »  Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2 na pierwszym gameplay'u
Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2 na pierwszym gameplay'u

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2 zadebiutuje na rynku w lutym 2019 roku, ale już teraz możemy zobaczyć pierwszy gameplay z gry. Studio Milestone ma pełne ręce roboty i już szykuje się do premiery kolejnej gry motocyklowej.
 
Opublikowany gameplay prezentuje wyścig na torze Tampa w USA. Trzeba przyznać, że materiał prezentuje się naprawdę dobrze i zapowiada solidnie przygotowany tytuł. Szczególnie zaskakuje szczegółowo oddane otoczenie.
Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2
Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2 zaoferuje rozbudowaną kampanię, w której gracz będzie się piął na szczeblach kariery. Ważne będzie nie tylko wygrywanie, ale dbanie o maszyny, odpowiednie relacje z mediami oraz pozyskiwanie cennych sponsorów. Twórcy przygotowali przeszło 3000 elementów personalizacji maszyn i motocyklistów. Do tego dochodzi ponad 300 części do tuningu motocykli.
Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2
W grze znajdziemy przeszło 80 licencjonowanych zawodników oraz 17 torów. Nie zabraknie rozbudowanego edytora tras. Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2 zadebiutuje w lutym na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch.
Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2 na pierwszym gameplay'u