Gry  »  Aktualności  »  Milestone zapowiada Monster Energy Supercross - The Official Videogame 3
Monster Energy Supercross 3

Milestone zapowiada Monster Energy Supercross - The Official Videogame 3

2019-10-22 - J. Kruczek     Tagi: Xbox One, Playstation 4, Gry motocyklowe, Monster Energy Supercross, Komputer PC
Monster Energy Supercross - The Official Videogame 3 zostało oficjalnie zapowiedziane przez studio Milestone. Włoska ekipa nie zwalnia tempa i publikuje kolejne gry wyścigowe z tempem godnym uznania. Najnowsza odsłona motocyklowej serii trafi na komputery PC oraz konsole Xbox One, PS4 i Switch. Gra doczeka się również debiutu w usłudze Google Stadia.
 
Premierę nowej produkcji zaplanowano na 4 lutego 2020 roku. Monster Energy Supercross 3 zaoferuje graczom wszystkie dobra związane z sezonem 2019 w Monster Energy Supercross. Gracze będą mogli rywalizować z setką zawodników na motocyklach klas 450SX i 250SX. W grze znajdziemy 15 licencjonowanych obiektów, na których w rzeczywistości odbywają się zmagania w supercrossie.
Monster Energy Supercross 3Monster Energy Supercross 3
Gracze pierwszy raz w serii będą mogli wybrać między swoimi sponsorskimi teamami a oficjalnymi zespołami. Będzie też można tworzyć zespół ze swoimi idolami, co doceni wielu fanów serii. Oczywiście możemy liczyć zarówno na tryby zabawy solowej, jak i sieciowej. Monster Energy Supercross 3 na pierwszych materiałach wygląda bardzo dobrze i pokazuje, że choć studio Milestone nie tworzy gier wysokobudżetowych to z każdej kolejnej wyciąga lekcje.
Monster Energy Supercross 3Monster Energy Supercross 3
Monster Energy Supercross 3Monster Energy Supercross 3Monster Energy Supercross 3Monster Energy Supercross 3Monster Energy Supercross 3Monster Energy Supercross 3Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Milestone zapowiada Monster Energy Supercross - The Official Videogame 3