Gry  »  Sprzęt do grania  »  HomeKraft RACER RS - Nowy fotel dla graczy
HomeKraft RACER RS

HomeKraft RACER RS - Nowy fotel dla graczy

2016-08-11 - A. Biernacki     Tagi: kokpit, HomeKraft RACER RS

Jeśli nie jesteś zawodowym graczem, który grając w grę wygrywa miliony podczas jednego LAN Party i nie stać cię na fotel gamingowy za kilka tysięcy złotych - polska firma ma dla ciebie alternatywę.  Poznański HomeKraft wprowadził do swojej oferty fotel dla graczy - Racer RS.

HomeKraft RACER RSHomeKraft RACER RS
Siadając do komputera łatwo stracić poczucie czasu, zwłaszcza teraz, kiedy na rynku pojawiają się kolejne wielkie produkcje. Spędzanie długich godzin w pozycji siedzącej nadweręża szyję i plecy przyczyniając się tym samym do przewlekłych bóli kręgosłupa, a to już podobno choroba cywilizacyjna naszych czasów. Z myślą o graczach HomeKraft zaprojektował ergonomiczny fotel o sportowym charakterze, który zapewni komfort nawet wymagającym graczom.

Rozsiądź się wygodnie
Racer RS został zaprojektowany ze szczególnym naciskiem na płynną regulację - zarówno wysokości (za pomocą amortyzatora gazowego), jak i specjalnie profilowanego oparcia, które zapewnia ergonomiczną pozycję przy biurku oraz odpowiednie wsparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Fotel jest również wyposażony w mechanizm tilt, który umożliwia swobodne bujanie się oraz odchylenie oparcia z blokadą. Możliwość przechylenia siedziska do tyłu zapewnia optymalne krążenie krwi i zwalnia napięcie w udach, pozwala się także zrelaksować.
Najważniejsze cechy:
-sportowy wygląd
-mechanizm tilt
-profilowane oparcie
-solidne, szerokie podłokietniki
-najwyższej jakości gąbka pokryta ekoskórą

Fotel Racer RS marki HomeKraft dostępny jest w cenie 399,00 zł.
Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

HomeKraft RACER RS - Nowy fotel dla graczy