Gry  »  Aktualności  »  Grand Theft Auto V trafiło do sklepów!
GTA V

Grand Theft Auto V trafiło do sklepów!

2013-09-17 - J. Kruczek     Tagi: GTA, Playstation3, Xbox 360, Grand Theft Auto, GTA V, Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V wjechało przebojem do sklepów. Zgodnie z zapowiedziami dziś ma miejsce premiera najnowszej odsłony kultowej serii gangsterskiej. Gracze mogli w niektórych sklepach nabyć grę tuż po północy, a Ci którzy nie zdecydowali się na tak szybki zakup mogą spokojnie udać się do najbliższego sklepu z grami.
 
Najnowsza odsłona serii jest niewątpliwie największą premierą tego roku. Gra już teraz notuje bardzo dobre oceny i z pewnością odniesie spektakularny sukces. Warto pamiętać, że Grand Theft Auto V po raz pierwszy pozwoli pokierować trzema bohaterami. Świat gry będzie obejmował nie tylko potężną metropolię, ale też rozległe tereny obejmujące pasma górskie, czy mniejsze miasteczka.
 
Nie zabraknie takich nowości, jak nurkowanie. Wszystkie lokacje mają tętnić życiem i oferować masę rzeczy do roboty. Nie możemy zapomnieć o możliwości tuningowania pojazdów oraz o rozbudowanym trybie multiplayera. Grand Theft Auto V trafiło do sklepów w cenie 229,99 złotych, ale najwięksi fani mogą wybrać edycje kolekcjonerską wycenioną na 559,99 złotych.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Grand Theft Auto V trafiło do sklepów!