Gry  »  Aktualności  »  Gran Turismo Sport - nadchodzi dodatek z wyzwaniami Lewisa Hamiltona
Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport - nadchodzi dodatek z wyzwaniami Lewisa Hamiltona

2019-11-25 - J. Kruczek     Tagi: Playstation 4, Samochodówki, Gran Turismo, Gran Turismo Sport
Gran Turismo Sport wzbogaci się już 28 listopada o nowy płatny dodatek. Rozszerzenie ma wprowadzić do gry nowe wyzwanie, w którym gracze zmierzą się z Lewisem Hamiltonem.
 
Dodatek ma wprowadzić dziesięć misji. Zadaniem graczy będzie pokonanie czasu wykręconego przez mistrza świata Formuły 1. Walka rozegra się za kierownicą Mercedesa AMG GT3 oraz Saubera Mercedesa C9. Do pobicia będą czasy między innymi na torach Nurburgring, Interlagos czy Suzuka. Na każdym obiekcie będzie można włączyć ducha przejazdów Lewisa Hamiltona.
Gran Turismo SportGran Turismo Sport
Gracze otrzymają możliwość nie tylko ścigania się z mistrzem, ale także przejrzenia telemetrii z jego przejazdów oraz ze swoich przejazdów. W dodatku znajdą się także samouczki, w których Hamilton udzieli wskazówek na temat pokonywania danego toru. Wyzwania zostaną podzielone na różne stopnie trudności, a wykonanie każdej z misji zostanie nagrodzone nowym samochodem oraz kredytami. Do wygrania będzie też model Projekt 44, czyli auto zaprojektowane przez Hamiltona.
Gran Turismo SportGran Turismo Sport
Razem z dodatkiem do Gran Turismo Sport trafi aktualizacja z torem Laguna Seca. Na razie nie jest znana cena z dodatkiem zawierającym wyzwania Lewisa Hamiltona.
Gran Turismo SportGran Turismo SportGran Turismo SportGran Turismo SportGran Turismo SportGran Turismo SportDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Gran Turismo Sport - nadchodzi dodatek z wyzwaniami Lewisa Hamiltona