Gry  »  Aktualności  »  Gran Turismo 7 zadebiutuje na PS5 i ma być produkcją kompletną
Gran Turismo 6

Gran Turismo 7 zadebiutuje na PS5 i ma być produkcją kompletną

2019-07-04 - J. Kruczek     Tagi: Gran Turismo 7, Gran Turismo, Playstation 5, Samochodówki
Gran Turismo 7 oficjalnie powstaje i trafi dopiero na Playstation 5, co ni jest niespodzianką. Kazunori Yamauchi, ojciec cyklu zapowiedział, że tytuł będzie czerpał garściami z drugiej i trzeciej odsłony. Mnogość zawartości i nowa platforma mają zapewnić doskonałe doświadczenie.
 
Szef Polyphony Digital zdradził, że studio chce połączyć ze sobą wszystkie najważniejsze cechy całej serii. Gran Turismo 7 ma się stać odsłoną kompletną zawierającą to co pokochali gracze. Yamauchi miał okazję ostatnio zagrać w starsze odsłony i przypomniał sobie o rozwiązaniach, o których jak mówi zdążył zapomnieć. Tymczasem te mogą rozwinąć skrzydła na nowej platformie.
Gran Turismo 6Gran Turismo 6
Yamauchi potwierdził też, że większa moc PS5 przełoży się na VR. Jak przyznaje uwielbia wirtualną rzeczywistość, a większa moc konsoli pozwoli stworzyć odpowiednio rozwinięty i dopracowany tryb VR w Gran Turismo 7. Wygląda na to, że możemy dostać imponującą produkcję, na którą posiadacze konsol Sony czekają od dawna. Pytanie tylko czy studio zdąży na premierę nowej konsoli.
Gran Turismo 6Gran Turismo 6
Gran Turismo 6Gran Turismo 6Gran Turismo 6Gran Turismo 6Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Gran Turismo 7 zadebiutuje na PS5 i ma być produkcją kompletną