Gry  »  Aktualności  »  Forza Motorsport 8 nie zostanie pokazana w tym roku. Serię czekają zmiany
Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 8 nie zostanie pokazana w tym roku. Serię czekają zmiany

2019-06-17 - J. Kruczek     Tagi: Forza, Forza Motorsport 7, Forza Motorsport 8, Komputer PC, Xbox One, Samochodówki
Forza Motorsport 8 była wielkim nieobecny tegorocznych targów E3. Microsoft przyzwyczaił nas, że co roku dostajemy zapowiedź nowej gry z serii Forza Motorsport bądź Forza Horizon. W tym roku na konferencji giganta zabrakło nowej gry samochodowej. Jak się okazuje nowa odsłona głównej serii nie pojawi się w tym roku.
 
Dyrektor kreatywny studia Turn 10 potwierdził, że Forza Motorsport 8 znajduje się dopiero w fazie koncepcji. Produkcja powstaje, ale tym razem nie będziemy mieli do czynienia z rozwojem poprzedniczki a z zupełnie nowym tytule otwierającym markę na nowe pokolenie graczy.
Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7
Dan Greenwalt w wywiadzie dla magazynu IGN zapowiedział spore zmiany. Zdradził on, że cały zespół pracuje nad nową koncepcją rozgrywki. Forza Motorsport 8 ma pozostać nadal grą dającą pełną satysfakcję miłośnikom motoryzacji i motorsportu. Równocześnie ma też przyciągnąć nowe młode pokolenie graczy, którzy postrzegają motoryzację oraz sporty motorowe w inny sposób.
Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7
Zmiana pokolenia graczy ma być kluczowa przy projektowaniu gry. Greenwalt nie zdradził szczegółów, ale można wywnioskować, że dostaniemy nowe bardziej rozrywkowe tryby gry. Całość ma być nastawiona na esport oraz streaming, które obecnie są ważną częścią gamingu. Deweloper uspokaja, że motoryzacyjne DNA nie zostanie wypaczone, ale w Forza Motorsport 8 znajdzie się wiele atrakcji dla współczesnego gracza.
Nie da się ukryć, że seria od dawna nie wprowadzała rewolucji i część graczy mogła się czuć tym zmęczona. Pytanie tylko, czy Forza Motorsport 8 zdoła połączyć młodszych i starszych fanów motoryzacji. Nie padły konkretne daty, ale możemy się spodziewać, że Forza Motorsport 8 będzie tytułem startowym na nową konsolę Microsoftu. Oznaczałoby to premierę w okresie świątecznym 2020 roku.
Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Forza Motorsport 8 nie zostanie pokazana w tym roku. Serię czekają zmiany