Gry  »  Aktualności  »  Forza Motorsport 8 ma przynieść zupełnie nowe doświadczenie
Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 8 ma przynieść zupełnie nowe doświadczenie

2019-12-18 - J. Kruczek     Tagi: Forza, Forza Motorsport 8, Komputer PC, Xbox One, Samochodówki
Forza Motorsport 8 nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale wiadomo od dawna, że kolejna odsłona serii trafi na nowego Xboxa. Teraz dyrektor kreatywny studia Turn 10, Chris Esaki zdradził kilka szczegółów.
 
Nowa odsłona serii, która prawdopodobnie będzie nosiła nazwę Forza Motorsport 8 ma być odmiennym i niesamowitym doświadczeniem. Wygląda na to, że seria w końcu doczeka się poważnych zmian. Brak rewolucji w kolejnych odsłonach był och największym minusem. Niestety Esaki nie zdradził o co chodzi z tym odmiennym doświadczeniem.
Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7
Ujawnił za to, że seria ponownie zwróci się w kierunku symulacji. Programiści pracują nad wieloma nowymi systemami. Między innymi zostanie zaimplementowany nowy system symulacji zawieszeń. Pojawi się także zmieniona fizyka opon uwzględniająca wpływ temperatury na ciśnienie opon oraz ich zużywanie się. Ten ostatni element będzie też miał wpływ na nagumowanie toru w czasie wyścigu. Nawierzchnia ma dynamicznie zmieniać przyczepność. Zapewne oficjalna zapowiedź Forzy Motorsport 8 pojawi się dopiero na czerwcowych targach E3. Do tego czasu musimy się uzbroić w cierpliwość.
Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7
Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7Forza Motorsport 7Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Forza Motorsport 8 ma przynieść zupełnie nowe doświadczenie