Gry  »  Aktualności  »  Forza Motorsport 6 zniknie z Xbox Store już 15 września
Forza Motorsport 6

Forza Motorsport 6 zniknie z Xbox Store już 15 września

2019-08-10 - J. Kruczek     Tagi: Samochodówki, Forza, Xbox One, Forza Motorsport 6
Forza Motorsport 6 dotarła do końca swojego życia. Studio Turn 10 poinformowało, że przedostatnia odsłona serii zostanie usunięta ze sklepu Xbox Store z dniem 15 września. Ze sprzedaży cyfrowej zostaną usunięte wszystkie wersje gry oraz dodatki DLC.
 
Oznacza to, że gracze, którzy jeszcze nie grali w Forzę Motorsport 6 bądź zwlekali z zakupem dodatków będą mieli na to jeszcze nieco ponad miesiąc. Trzeba zaznaczyć, że po 15 września nie będzie można kupić gry i dodatków, ale nadal będzie można w nie swobodnie grać. Posiadacze Forzy Motorsport 6 będą mogli ją także w przyszłości bez problemu reinstalować i ponownie pobierać. Tytuł nie zniknie z serwerów.
Forza Motorsport 6Forza Motorsport 6
Na pożegnanie Forza Motorsport 6 będzie dostępna za darmo dla posiadaczy konta Xbox Live Gold. Tytuł będzie można pobierać w dniach od 16 sierpnia do 15 września. W tym czasie mają też obowiązywać promocje na wszystkie rozszerzenia do gry.
Forza Motorsport 6Forza Motorsport 6
Forza Motorsport 6Forza Motorsport 6Forza Motorsport 6Forza Motorsport 6Forza Motorsport 6Forza Motorsport 6Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Forza Motorsport 6 zniknie z Xbox Store już 15 września