Gry  »  Aktualności  »  Forza Motorsport 4 - Microsoft odlicza czas do zamknięcia listy zgłoszeń wielkiego turnieju
Forza Motorsport 4

Forza Motorsport 4 - Microsoft odlicza czas do zamknięcia listy zgłoszeń wielkiego turnieju

2011-12-22 - J. Kruczek     Tagi: Samochodówki, Symulator, Xbox 360, Forza, Xbox Live, Forza Motorsport 4
Forza Motorsport 4 jest najlepszą grą samochodową wydaną w tym roku na rynek, o czym świadczy między innymi nagroda VGA 2011 w kategorii samochodówek. Polscy gracze powinni też pamiętać o specjalnej promocji Microsoftu w naszym kraju, która pozwala na wzięcie udziału w turnieju o Alfę Romeo MiTo.
Gracze mają już niewiele czasu na zgłoszenie się do turnieju. Zapisy w postaci skanu dowodu zakupu Forzy są przyjmowane do 31 grudnia. Zawodnicy mają, więc jeszcze dziewięć dni na wysłanie zgłoszenia. Większość turnieju zostanie rozegrana za pośrednictwem systemu Xbox Live. W trakcie eliminacji zostanie wyłonionych szesnastu najlepszych graczy, którzy 11 lutego wezmą udział w wielkim finale w Warszawie.
Alfa Romeo MiTo w wersji Forza Motorsport 4 Edition jest kuszącą nagrodą i chyba każdy fan motoryzacji i Forzy Motorsport chciałby pozyskać unikatowy samochód na własność. Rywalizacja będzie z pewnością zacięta, ale warto sprawdzić swoje umiejętności. Forza Motorsport 4 wprowadziła sporo nowości do marki i od 14 października cieszy fanów motoryzacji na Xboxie.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Forza Motorsport 4 - Microsoft odlicza czas do zamknięcia listy zgłoszeń wielkiego turnieju