Gry  »  Aktualności  »  Forza Horizon 4 od dziś z trybem Battle Royale
Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 od dziś z trybem Battle Royale

2019-12-12 - J. Kruczek     Tagi: Xbox One, Samochodówki, Komputer PC, Forza Horizon 4, Forza Horizon
Forza Horizon 4 jest kolejną produkcją dotkniętą trendem na Battle Royale. Najnowsza aktualizacja wprowadza tryb rywalizacji, w którym będzie się mogło bawić nawet 72 graczy.
 
Nowy tryb inspirowany rozgrywką Battle Royale nosi nazwę Eliminator. Oczywiście zabawa skupi się na jeździe samochodami. Nie pojawi się opcja wysiadania i strzelania do rywali. Na czym więc będzie polegać zabawa? Gracze rozpoczną rozpoczną rywalizację w losowym punkcie mapy za kierownicą Mini Coopera. W czasie bitwy będzie można zmieniać auta na mocniejsze przez wjazd w specjalnie oznaczone dymem miejsca. Drugą częścią zabawy będzie wyzywanie rywali na pojedynki do wyznaczonego punktu. Zwycięzca pozostanie na polu walki.
Forza Horizon 4Forza Horizon 4
Oczywiście strefa działań będzie się ograniczała. Gdy na placu bju zostanie 10 graczy rozpocznie się finałowy wyścig do losowego punktu na mapie. Wygra pierwszy u celu. Trzeba przyznać, że koncepcja prezentuje się całkiem interesująco. Nowy tryb może zapewnić graczom kolejne godziny dobrej zabawy w Forza Horizon 4.
Forza Horizon 4Forza Horizon 4
Forza Horizon 4Forza Horizon 4Forza Horizon 4Forza Horizon 4Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Forza Horizon 4 od dziś z trybem Battle Royale