Gry  »  Aktualności  »  DiRT Rally 2.0 wjeżdża na rynek!
DiRT Rally 2.0

DiRT Rally 2.0 wjeżdża na rynek!

2019-02-26 - J. Kruczek     Tagi: Codemasters, Komputer PC, Playstation 4, Xbox One, Dirt Rally, Dirt Rally 2, DiRT Rally 2.0
DiRT Rally 2.0 wjeżdża dziś oficjalnie na komputery PC oraz konsole Xbox One i PS4. Najnowsza gra Codemasters już została okrzyknięta przez wielu najlepszym symulatorem rajdowym. Nawet jeżeli ktoś się nie zgadza z tym poglądem to nie ulega wątpliwościom, że dostaliśmy naprawdę dobrą grę.
 
Codemasters podołało zadaniu i pod każdym względem dało fanom grę lepszą od poprzedniczki. DiRT Rally 2.0 to zdecydowanie solidna produkcja rajdowa, która może się pochwalić średnią ocen na poziomie 86 punktów w serwisie Metacritic.
DiRT Rally 2.0DiRT Rally 2.0
Wszystkie rozwiązania w grze są ewolucją tych znanych z poprzedniej części oraz DiRT 4. Oczywiście DiRT Rally 2.0 stawia na realizm i dla niedzielnych graczy może wymagający model jazdy może się okazać nie do przeskoczenia. Mimo iż pojawiły się głosy, że ten jest nieco przyjaźniejszy niż w części pierwszej. Za największą wadę produkcji uważa się tryb kariery polegający zasadniczo na jeździe w kolejnych mistrzostwach i kupowaniu kolejnych mocniejszych aut. Brak fabuły może być dla części graczy minusem, ale w przypadku DiRT Rally 2.0 twórcy celowali w miłośników symulacji, którym historia w grze wyścigowej jest zbędna.
DiRT Rally 2.0DiRT Rally 2.0
DiRT Rally 2.0DiRT Rally 2.0DiRT Rally 2.0DiRT Rally 2.0Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

DiRT Rally 2.0 wjeżdża na rynek!