Gry  »  Aktualności  »  DiRT Rally 2.0 - słów kilka o notatkach pilota
DiRT Rally 2.0

DiRT Rally 2.0 - słów kilka o notatkach pilota

2019-01-22 - J. Kruczek     Tagi: Dirt Rally, Komputer PC, Codemasters, Xbox One, Playstation 4, Dirt Rally 2, DiRT Rally 2.0
Codemasters zaprezentowało nowy materiał z gry DiRT Rally 2.0. Tym razem w krótkim klipie skupiono się na notatkach pilota, czyli jednym z najważniejszych elementów rajdów samochodowych. Każdy fan tego sportu wie, że bez dobrych notatek nie da się pojechać szybko.
 
Film pokazuje, że także do tego tematu twórcy podeszli bardzo skrupulatnie. W przygotowaniu notatek pomógł kierowca rajdowy Jon Armstrong, który pełni rolę konsultanta przy produkcji DiRT Rally 2.0. Co ważne w odpowiednim przygotowaniu notatek pomagał także Phil Mills, czyli były pilot Petera Solberga, z którym w 2003 roku zdobyli mistrzostwo świata.
DiRT Rally 2.0DiRT Rally 2.0
Notatki najpierw przygotował kompleksowo Mills, po czym Armstrong sprawdził je w akcji. Gdy opis był gotowy nagrano kwestie pilota do gry. Każda z komend została nagrana w trzech różnych wariantach tak aby dopasować głos pilota do różnych sytuacji. DiRT Rally 2.0 zapowiada się na iście imponującą produkcję.
DiRT Rally 2.0DiRT Rally 2.0Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

DiRT Rally 2.0 - słów kilka o notatkach pilota