Gry  »  Aktualności  »  Burnout Paradise nareszcie trafi na komputery PC
Burnout Paradise

Burnout Paradise nareszcie trafi na komputery PC

2008-10-20 - J. Kruczek     Tagi: Samochodówki, Gry motocyklowe, Burnout Paradise
Burnout Paradise na PC. Czy to możliwe? Tak nareszcie studio Criterion upatrzyło łatwy pieniądz w posiadaczach blaszanek i już w styczniu 2009 dostaniemy Paradise. Seria wyścigów spod znaku Burnout jak dotąd wychodziła wyłącznie na konsole Sony i Microsoftu. Tymczasem na komputerach wiało nudą w dziale arcade'owych wyścigów. Od lat przewijało sie tylko kilka odświeżanych tytułów. Czym jest Burnout Paradise? To wyścigi uliczne, w których będziemy łamać przepisy, popisywać sie brawurowymi manewrami no i demolować miasto gdy coś nam nie wyjdzie. Po prostu za wszelką, cene wygrywać wyścigi dobrze się przy tym bawiąc.

Do dyspozycji otrzymamy nielicencjonowane samochody wzorowane na istniejących bolidach, Do tego dodajmy parę jednośladów i każdy znajdzie coś dla siebie. A w czasie wyścigów będzie się działo, liczba rywali będzie dochodziła nawet do trzydziestu. Z czasem i kolejnymi przejechanymi zawodami będziemy odblokowywać coraz to nowsze auta. Co do miejsca naszych szaleńczych przejażdżek to bez rewolucji. Wielkie miasto trochę przypominające Los Angeles o sympatycznej nazwie Paradise City. Swoja drogą ciekawe czy mieszkańcom tego fikcyjnego miasta żyje się jak w raju. Tak, więc będziemy przemierzać bulwary nad wybrzeżem, potężne dzielnice opanowane przez drapacze chmur oraz górskie drogi otaczające metropolię.
Z dodatkowych smaczków nie zabraknie oczywiście trybu multiplayer, który dodatkowo podkręci atmosferę. W grze znajdą sie także wyścigi rozgrywane nocą, których podobnie jak motocykli gracze konsolowi nie dostali w podstawowej grze. Tak, więc pozostaje nam czekać na ten tytuł i zacierać ręce, bo oto może nadejść król pecetowych ścigałek.Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Burnout Paradise nareszcie trafi na komputery PC