Gry  »  Aktualności  »  American Truck Simulator: Utah zadebiutuje już w najbliższy czwartek
American Truck Simulator: Utah

American Truck Simulator: Utah zadebiutuje już w najbliższy czwartek

2019-11-04 - J. Kruczek     Tagi: Symulator, Komputer PC, American Truck Simulator
American Truck Simulator: Utah zadebiutuje już w najbliższy czwartek, czyli 7 listopada. Gracze będą mieli okazję zwiedzić kolejny stan USA ciesząc się nowymi miastami, wyzwaniami oraz zróżnicowanym terenem.
 
American Truck Simulator: Utah zostało zapowiedziane w lipcu i w końcu zbliża się jego premiera. Dodatek będzie dostępny w sklepie cyfrowym gry oraz na platformie Steam. Rozszerzenie wyceniono na 11,99 euro czyli nieco przeszło 50 zł.
American Truck Simulator: UtahAmerican Truck Simulator: Utah
W wirtualnym Utah znajdziemy zarówno tereny pustynne, jak i zaśnieżone góry oraz dziesięć największych ośrodków miejskich. Twórcy chwalą się, że odtworzyli 260 charakterystycznych atrakcji regionu oraz punktów zabudowy. W grze pojawi się sporo nowych firm działających w branży górniczej oraz związanych z nowymi technologiami. American Truck Simulator: Utah niesie za sobą kolejne towary do przewozu, czy 12 nowych miejsc postojowych dla TIRów. Dodatek z pewnością trafi w gusta fanów produkcji znajdującej się na rynku od 2016 roku.
American Truck Simulator: UtahAmerican Truck Simulator: Utah
American Truck Simulator: UtahAmerican Truck Simulator: UtahAmerican Truck Simulator: UtahAmerican Truck Simulator: UtahAmerican Truck Simulator: UtahAmerican Truck Simulator: UtahDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

American Truck Simulator: Utah zadebiutuje już w najbliższy czwartek