Gry  »  Aktualności  »  American Truck Simulator - Utah trafi do gry w tym roku
American Truck Simulator

American Truck Simulator - Utah trafi do gry w tym roku

2019-07-09 - J. Kruczek     Tagi: Symulator, Komputer PC, American Truck Simulator
American Truck Simulator wzbogaci się w tym roku o rozszerzenie Utah. Nowy stan został zapowiedziany przez studio SCS Software.
 
Póki co twórcy nie byli w stanie podać dokładnej daty premiery. Wiadomo jedynie, że rozszerzenie będzie dostępne jeszcze w tym roku. Podobnie, jak poprzednie dodatki tak i Utah nie jest samodzielnym dodatkiem, co oznacza konieczność posiadania podstawowej wersji gry.
American Truck SimulatorAmerican Truck Simulator
Nowa mapa będzie obfitowała w zróżnicowane lokacje. Utah oferuje tereny skaliste oraz zaśnieżone góry. Nie zabraknie też dużych metropolii. Wirtualni kierowcy z pewnością nie będą się nudzić. American Truck Simulator Utah zaoferuje szereg firm z branży górniczej oraz działających w zakresie nowych technologii. Dodatek wprowadzi wiele nowych towarów do transportu.
American Truck SimulatorAmerican Truck Simulator
American Truck Simulator zadebiutowało w 2016 roku na komputerach PC. Do tej pory gracze otrzymali trzy duże rozszerzenia: New Mexico, Oregon oraz Washington. W planach twórców jest przeniesienie do gry całego terenu USA.
American Truck SimulatorAmerican Truck SimulatorAmerican Truck SimulatorAmerican Truck SimulatorAmerican Truck SimulatorAmerican Truck SimulatorDodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

American Truck Simulator - Utah trafi do gry w tym roku