Gry  »  Aktualności  »  WRC 8 - twórcy zdradzają kolejne nowości
WRC 8

WRC 8 - twórcy zdradzają kolejne nowości

2019-01-28 - J. Kruczek     Tagi: Nintendo Switch, Xbox One, WRC, Komputer PC, Playstation 4, WRC 8
WRC 8 ma przynieść wiele nowości. Studio Kylotonn Games tym razem poświęciło dwa lata na rozwój tytułu i mamy to zobaczyć w każdym aspekcie rozgrywki.
 
Na wstępie zacznijmy od rozczarowującej część graczy informacji. A mianowicie WRC 8 nie zaoferuje wsparcia dla VR. To może być rozczarowaniem dla części graczy, ale zdecydowanej większości to nie obejdzie. Ważniejsze, że szykują się inne ważne zmiany.
WRC 8WRC 8
Deweloper poświęcił wiele czasu na dopracowanie fizyki oraz zmiennych warunków atmosferycznych. Te będą poważnie wpływały na prowadzenie się samochodów oraz na nawierzchnię. System niszczenia nawierzchni ma też wpływać na rozgrywkę sprawiając, że dobór opon faktycznie będzie miał znaczenie.
WRC 8WRC 8
Nowości czekają nas także w kampanii. Do tej pory kolejne odsłony serii oferowały to samo w zakresie kampanii. WRC 8 zmieni ten status i gracz będzie musiał nie tylko walczyć na odcinkach specjalnych. Konieczne będzie branie udziału w aktywnościach pomiędzy kolejnymi rajdami. Gracz będzie pełnił rolę kierowcy oraz menadżera zespołu. Jego zadaniem będzie zatrudnianie personelu, rozwój samochodów i dbanie o sponsorów. Teraz dotarcie do fabrycznego teamu będzie wymagało więcej wysiłku. Na szczegóły zawartych rozwiązań musimy jeszcze poczekać, ale zapowiada się spory powiew świeżości.
WRC 8 będzie zawierać 50 teamów, 14 rajdów i przeszło 100 odcinków specjalnych. A to uczyni z gry największą produkcję rajdową w historii. Tytuł zadebiutuje we wrześniu 209 roku na PS4, Xbox One, Switch oraz PC.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai iMax N Drift - rodzinny van do driftu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

WRC 8 - twórcy zdradzają kolejne nowości