Gry  »  Aktualności  »  WRC 8 - auta historyczne, zmienne warunki pogodowe i lepsza grafika
WRC 8

WRC 8 - auta historyczne, zmienne warunki pogodowe i lepsza grafika

2019-01-25 - J. Kruczek     Tagi: Rajdy, WRC, Playstation 4, Komputer PC, Xbox One, WRC 8
WRC 8 zadebiutuje na rynku we wrześniu tego roku. Studio Kylotonn zrobiło sobie roczną przerwę w związku z pracami nad V-Rally 4, ale teraz trwa pełną parą produkcja nowej odsłony licencjonowanej serii.
 
Firma Bigben Interactive zapowiedziała oficjalnie WRC 8. Pokazano pierwszy zwiastun i zdradzono kilka nowych szczegółów. Tytuł trafi równocześnie na komputery PC oraz konsole PS4, XBox One i Nintendo Switch. Oczywiście w grze znajdziemy wszystkie załogi i maszyny startujące w tegorocznej serii WRC.
WRC 8WRC 8
Co ważne oprócz aut klasy WRC, WRC2 i Junior WRC mają się pojawić także samochody historyczne. Nie zdradzono jednak o jakie dokładnie pojazdy chodzi. WRC 8 ma pozwolić na rozwój samochodów, które objeździmy na przeszło 100 odcinkach specjalnych ulokowanych w 14 krajach.

WRC 8 zaserwuje nam wiele nowości. Twórcy zapowiadają lepszą oprawę graficzną, poprawioną płynność, dopracowane notatki pilota czy rozbudowany tryb kariery. W grze pojawią się zmienne warunki atmosferyczne mające zapewnić losowość w czasie zawodów. Zmienne warunki mają wpływać realnie na prowadzenie się samochodów.
WRC 8WRC 8
Trzeba też zaznaczyć, że WRC 8 będzie posiadać moduł rozgrywek e-sportowych. Czas pokaże jak faktycznie rozwinie się seria wraz z nową odsłoną.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai iMax N Drift - rodzinny van do driftu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

WRC 8 - auta historyczne, zmienne warunki pogodowe i lepsza grafika