Gry  »  Aktualności  »  Truck Simulator America - zapowiedź polskiej gry mobilnej
Truck Simulator America

Truck Simulator America - zapowiedź polskiej gry mobilnej

2018-07-07 - J. Kruczek     Tagi: Truck Simulator America, Android, iOS, Symulator
Truck Simulator America to kolejna pozycja traktująca o kierowcach ciężarówek. Polska gra jest przeznaczona na platformy mobilne i powstaje w katowickim studiu Jujubee.
 
Deweloper opracowuje grę wraz z firmą Astragon Entertainment. Truck Simulator America trafi jeszcze w tym roku na Androidzie oraz iOS. Twórcy planują przeprowadzenie zamkniętych beta testów w dniach 6-12 sierpnia. Gracze mogą się zapisać do bety za pośrednictwem strony gry.
Truck Simulator AmericaTruck Simulator America
Zgodnie z nazwą gra pozwoli nam wcielić się w kierowcę amerykańskiej ciężarówki. W Truck Simulator America poprowadzimy maszyny firm Kenworth oraz Mack. Mapa ma obejmować obszerne lokacje, jak miasta Nowy Jork, Los Angeles czy San Francisco. Twórcy zapowiadają aktualizacje powiększające regularnie świat gry.
Truck Simulator America
Gracze będą musieli dbać o tankowanie, sen dla kierowcy czy uważać na fotoradary. Kampania rozpocznie się na wschodnim wybrzeżu i sukcesywnie będzie kierować graczy w stronę Kalifornii. Z czasem będzie można powiększać flotę i zatrudniać nowych kierowców. Truck Simulator America możemy zobaczyć na pierwszych screenach oraz zwiastunie.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Peugeot 508 Sport Engineered Concept - zwiastun modelu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Truck Simulator America - zapowiedź polskiej gry mobilnej