Gry  »  Aktualności  »  Trials Evolution bije rekordy sprzedaży w Xbox Live
Trials Evolution

Trials Evolution bije rekordy sprzedaży w Xbox Live

2012-04-23 - J. Kruczek     Tagi: Gry motocyklowe, Xbox 360, Trials HD, Xbox Live, Trials Evolution
Trials Evolution zadebiutowało w minionym tygodniu w usłudze Xbox Live i szybko wzbiło się na szczyt listy najchętniej kupowanych gier. Produkcja jest kontynuacją gry Trials HD, która również przez długi czas była najchętniej pobieraną grą w usłudze Xbox Live Arcade.
Microsoft nie zdradził dokładnej ilości pobrań, ale poinformował, że w pierwsze 24 godziny padł rekord sprzedaży. Oznacza to, że żadna gra w pierwszy dzień nie rozeszła się tak szybko, jak Trials Evolution. Co więcej o popularności produkcji świadczyły początkowe problemy z serwerami. Twórcy gry przeprosili za przerwy w połączeniach, które spowodowało przeszło 100 tysięcy graczy próbujących zagrać przez sieć w dniu premiery.
Przypomnijmy, że Trials Evolution jest efektowną zręcznościówką. Gracze mają szansę poprowadzić motocykl trialowy po skomplikowanych i nasyconych pułapkami trasach. Największą nowością w grze jest tryb multiplayera, który pozwala na równoczesną grę dla czterech osób. Trials Evolution jest dostępny za 1200 punktów MS.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
NFS: Heat - pierwszy zwiastun


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Trials Evolution bije rekordy sprzedaży w Xbox Live