Gry  »  Aktualności  »  The Grand Tour Game - poczuj się niczym Clarkson, May i Hammond
The Grand Tour Game

The Grand Tour Game - poczuj się niczym Clarkson, May i Hammond

2018-08-22 - J. Kruczek     Tagi: The Grand Tour Game, Playstation 4, Samochodówki, Xbox One
The Grand Tour Game pozwoli graczom wcielić się w najpopularniejsze trio dziennikarzy motoryzacyjnych. Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond zyskali sławę dzięki Top Gear, ale teraz prowadzą swój autorski program The Grand Tour. Amazon Game Studios postanowił przygotować grę na motywach programu motoryzacyjnego.
 
The Grand Tour Game ma trafić na Xbox One i Playstation 4 wkrótce. Nie podano jednak dokładnej daty premiery. Twórcy gry udostępnili garść materiałów i zdradzili kilka szczegółów produkcji. Czego więc możemy oczekiwać?
The Grand Tour GameThe Grand Tour Game
I tak gracze wcielą się w trójkę dziennikarzy i wezmą udział w wyzwaniach i testach z programu The Grand Tour. Co ważne w grze znajdziemy nie tylko wyzwania z pierwszych dwóch sezonów serii. Także otrzymamy wyzwania z trwającego trzeciego sezonu. W każdy piątek gra ma być aktualizowana o kolejne auta i zadania.
The Grand Tour GameThe Grand Tour Game
Tak więc w grze znajdziemy sporo ciekawych licencjonowanych maszyn oraz takich, które w swoich programach zbudowali dziennikarze. The Grand Tour Game pozwoli grać solowo oraz na podzielonym ekranie w maksymalnie cztery osoby. Zobaczymy po premierze, czy The Grand Tour Game zaserwuje tyle zabawy co telewizyjne popisy słynnego trio.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

The Grand Tour Game - poczuj się niczym Clarkson, May i Hammond