Gry  »  Opisy, recenzje  »  Sega Rally Revo - salon gier w naszym domu
Sega Rally Revo

Sega Rally Revo - salon gier w naszym domu

2008-10-18 - J. Kruczek     Tagi: Rajdy, Sega Rally
Sega Rally Revo to kontynuacja serii zapoczątkowanej w 1995 roku, na automatach do gry. Przez wiele lat wyścigówki Segi ewoluowały, po to, aby końcem 2007 roku wkroczyć w świat konsoli nowej generacji.

Sega, to rewelacyjna arcade'ówka, w której możemy zasiąść za sterami niemal wszystkich rajdowych samochodów, jakie do tej pory powstały. Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer czy Toyota Celica to tylko niektóre z bardzo bogatego wachlarza marek. W zależności, kto jaki zakres historii rajdów lubi najbardziej znajdzie dla siebie coś dobrego. Auta B i A Grupowe, WRC, nowoczesne S2000 czy koncept cary. Tu jest po prostu wszystko. W kwestii tras, to będziemy mogli ścigać się w sześciu różnych państwach. Trasy będą zróżnicowane pod względem nawierzchni i krajobrazu. Od afrykańskiej sawanny po alpejskie asfalty, kierowca będzie musiał w każdych zawodach dostosowywać umiejętności do panujących warunków. W każdej z lokacji mamy do dyspozycji kilka odcinków, na których przejeżdżamy po kilka okrążeń. Graficznie gra prezentuje się bardzo dobrze. Auta są wymodelowane poprawnie a otoczenie sprawia dobre wrażenie. Ale nie to jest najważniejsze w Sega Rally Revo. Tutaj podczas jazdy niszczymy nawierzchnię, wyrywamy kamienie z drogi i wykopujemy koleiny w błocie. Przy każdym kolejnym przejeździe trasy, zmieniamy ją, co powoduje zmiany w prowadzeniu auta. Samochód się mocno i naturalnie brudzi a po w jeździe w watersplash woda obmywa nadwozie. Ogólnie można długo się wpatrywać w to, co dzieje się na ekranie.
Rozgrywka w nowej Sega Rally Revo została podzielona na kilka trybów w których nie zabrakło oczywiście mistrzostw i pojedynczych wyścigów. Zabawę dodatkowo podkręca tryb multiplayer, w którym możemy się zmierzyć ze znajomymi.

Gra stwarza miłe wrażenie i może zająć długie godziny, dni a może i tygodnie. Choć z rajdami ma niewiele wspólnego to, Sega Rally po raz kolejny dostarcza emocji i dużo zabawy. Starsi gracze odpalając tą grę poczują się przez moment jak po szkole w salonie gier z kumplami.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Hyundai Nexo w osobliwym eksperymencie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Sega Rally Revo - salon gier w naszym domu