Gry  »  Aktualności  »  RaceRoom Racing Experience z samochodami Porsche
RaceRoom Racing Experience

RaceRoom Racing Experience z samochodami Porsche

2018-01-15 - J. Kruczek     Tagi: Symulator, RaceRoom, RaceRoom Racing Experience, Komputer PC
RaceRoom Racing Experience jest kolejną gra korzystającą na utracie licencji na Porsche przez EA. Symulator studia Sector 3 jest ciągle rozwijany a niedawno do gry trafiły właśnie samochody marki.
 
Deweloper wprowadził do gry trzy samochody Porsche, które powstały z myślą o wyścigach. Gracze mają możliwość pobrać do gry modele 911 GT3 R, 911 GT3 Cup oraz Cayman GT4 Clubsport. Jak widać dostajemy zacne maszynki, które dostarcza niezłe wyścigowe emocje. Niestety w szklance miodu znalazła się garść dziegciu.
RaceRoom Racing ExperienceRaceRoom Racing Experience
Każdy z modeli jest dostępny oddzielnie i kosztuje 4,73 dolara. To dość sporo jak za pojedyncze auta. Tym bardziej, że chcąc się cieszyć wszystkimi teksturami dla modeli 911 trzeba wyłożyć dodatkowe 9,24 dolara za każdy model. Jeżeli więc ceny do Was nie przemawiają to chociaż zobaczcie auta na screenach i filmie promującym DLC.
RaceRoom Racing ExperienceRaceRoom Racing Experience
RaceRoom Racing ExperienceRaceRoom Racing ExperienceRaceRoom Racing ExperienceRaceRoom Racing ExperienceRaceRoom Racing ExperienceRaceRoom Racing ExperienceRaceRoom Racing ExperienceRaceRoom Racing ExperienceRaceRoom Racing ExperienceRaceRoom Racing ExperienceRaceRoom Racing ExperienceRaceRoom Racing Experience

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gymkhana 10 - popisy Kena Blocka w 5 miejscach


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

RaceRoom Racing Experience z samochodami Porsche