Gry  »  Aktualności  »  Pure Farming 2018 oczami graczy
Pure Farming 2018

Pure Farming 2018 oczami graczy

2018-03-08 - A.Biernacki     Tagi: Komputer PC, Playstation 4, Pure Farming 2018, Symulator, Xbox One
Wydawnictwo Techland i studio Ice Flames ogłaszają, że konsolowe wersje Pure Farming 2018 na PlayStation 4 oraz Xbox One zostały zatwierdzone przez Sony i Microsoft. Gra dostępna będzie na konsolach i PC od 13 marca.
 
W Pure Farming 2018 gracze dostaną pod swe skrzydła flotę licencjonowanych i wiernie przeniesionych do gry maszyn takich marek jak McCormick, Zetor, Landini czy Mitsubishi. Obok tradycyjnych maszyn, takich jak ciągniki, w grze znalazły się również bardziej egzotyczne i związane z unikalnymi uprawami - takie jak kombajny do oliwek czy kawy.
Pure Farming 2018Pure Farming 2018
Wsparcie społeczności
Pure Farming 2018 to owoc intensywnych prac podczas których deweloper uważnie słuchał społeczności. Jej członkowie odwiedzili studio i przed premierą przetestowali grę.

"Gracze pomogli nam wydatnie podczas ostatnich szlifów gry. Wsparcie społeczności śledzącej powstawanie Pure Farming 2018 było nieocenione. Staraliśmy się wziąć pod uwagę większość próśb i poprawek. Zaangażowanie aktywnej i rosnącej społeczności bardzo nas cieszyło i jesteśmy zadowoleni z rezultatów jakie dzięki niej osiągnęliśmy. Studio Ice Flames będzie wspierać i rozwijać grę w ciągu najbliższych miesięcy" - mówi producent Pure Farming 2018, Łukasz Abramczuk.
Pure Farming 2018Pure Farming 2018
Niezależnie od tego, czy zbierasz plony, hodujesz zwierzęta czy produkujesz zieloną energię, Pure Farmign 2018 pozwala ci na podróże pomiędzy Europą, Azją i obiema Amerykami. Globalne gospodarstwo to uprawy powiązane z regionami takie jak konopie, kawa czy wiśnie. Trzy różniące się założeniami tryby rozgrywki oferują rozrywkę dla każdego - weteranów symulatorów i tych rozpoczynających przygodę z gatunkiem.
Pure Farming 2018Pure Farming 2018Pure Farming 2018Pure Farming 2018

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gymkhana 10 - popisy Kena Blocka w 5 miejscach


źródło: inf.prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Pure Farming 2018 oczami graczy