Gry  »  Aktualności  »  Project CARS 3 ma być duchowym następcą NFS Shift
NFS Shift

Project CARS 3 ma być duchowym następcą NFS Shift

Project CARS 3 zmieni się w porównaniu do poprzednich dwóch odsłon. Szef studia Slighty Mad zdradził, że nowa produkcja w swoich założeniach ma mocno nawiązywać do Need for Speed Shift.
 
Ian Bell potwierdził za pośrednictwem forum GTPlanet, że Project CARS 3 będzie duchowym spadkobiercą NFS Shift. O co dokładnie chodzi? Jak stwierdza Bell w Project CARS 2 różnorodność doprowadziła do zachwiania balansu rozgrywki. W nowej odsłonie ma się to zmienić i cała zawartość choć nadal bardzo bogata to jednak będzie oferować bardziej skoncentrowaną formę.
NFS ShiftNFS Shift
Prezes studia określa Project CARS 3 mianem właśnie NFS Shift, ale z całym symulacyjnym dobrobytem, za który gracze polubili autorską serię firmy. Na szczegóły podobieństw musimy poczekać. Przypomnijmy jednak, że NFS Shift zadebiutował w 2009 roku. Gra była bardzo dobrym tytułem oferującym wciągające wyścigi na torach. Gracze mogli poprowadzić autentyczne maszyny wyścigowe w różnych zawodach. O ile gra była naprawdę dobra to fani NFS narzekali na oderwanie od schematu serii. Produkcja doczekała się drugiej części, a anulowanie trzeciej przez EA niemal doprowadziło Slighty Mad Studios do bankructwa. Szczęśliwie studio przetrwało dzięki Project CARS.
NFS ShiftNFS Shift
NFS ShiftNFS ShiftNFS ShiftNFS Shift

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Project CARS 3 ma być duchowym następcą NFS Shift