Gry  »  Aktualności  »  Need for Speed Payback - aktualizacja i dodatek Speedcross
NFS Payback Speedcross

Need for Speed Payback - aktualizacja i dodatek Speedcross

Need for Speed Payback wzbogaci się już 19 grudnia o nową aktualizację Speedcross. A w jej skład wejdzie parę nowych samochodów do odnalezienia, pojazdy do wyścigów Speedcross oraz same zawody o tej nazwie.
 
Darmowy dodatek wprowadza brakujące samochody, które co kilka dni odnajdziemy na terenie świata gry. Pakiet ma zawierać sporą ilość części do samochodów marki BMW. Dodana zostanie obsługa kierownic Logitech G29 i G920. W trybie online pojawią się zawody Speedlist polegające na driftingu. Gracze pokonają dziesięć tras, na których będzie się mogło ścigać do ośmiu zawodników.
NFS Payback SpeedcrossNFS Payback Speedcross
Wisienką na torcie jest tytułowy Speedcross. Jest to dodatek fabularny związany z Makiem. Gracze rozegrają 16 nowych zawodów w czterech lokacjach. DLC będzie zawierało nowe modele: Mini Countryman oraz Infiniti Q60S. Do tego dojdą speedcrosowe odmiany Dodge'a Chargera, Forda Focusa RS oraz Nissana 350Z. Tutaj trzeba zaznaczyć, że cała aktualizacja jest darmowa, ale zawartość Speedcross trafi bezpłatnie tylko w ręce posiadaczy wersji Deluxe. Pozostali gracze za fabularne rozszerzenie zapłacą. Na razie nie jest znana cena.
NFS Payback SpeedcrossNFS Payback Speedcross
NFS Payback SpeedcrossNFS Payback SpeedcrossNFS Payback Speedcross

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gymkhana 10 - popisy Kena Blocka w 5 miejscach


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Need for Speed Payback - aktualizacja i dodatek Speedcross