Gry  »  Aktualności  »  NFS: Heat - zwiastun prezentujący rozgrywkę z Gamescom 2019
Need for Speed: Heat

NFS: Heat - zwiastun prezentujący rozgrywkę z Gamescom 2019

2019-08-20 - J. Kruczek     Tagi: Need for Speed, NFS, Komputer PC, Playstation 4, Xbox One, NFS: Heat, Need for Speed: Heat
Need for Speed: Heat jest obecny na targach Gamescom 2019, a co za tym idzie otrzymaliśmy kolejny zwiastun gry. Tym razem EA zaprezentowało materiał skupiający się na rozgrywce i robi on lepsze wrażenie niż pierwszy zwiastun pokazujący tylko akcje, niekoniecznie wyścigową.
 
Need for Speed: Heat zadebiutuje 8 listopada na komputerach PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. W nowym materiale omówiono krótko najważniejsze aspekty rozgrywki. Gracze będą mogli zwiedzać otwarty świat, w którym za dnia są rozgrywane legalne wyścigi. W nocy zaś można się zmierzyć w nielegalnych zawodach.
Need for Speed: HeatNeed for Speed: Heat
W świecie gry pojawi się policja patrolująca ulice. Za dnia będzie ona pilnować przestrzegania przepisów w trybie wolnej jazdy. W nocy urządzi polowania na ścigających się kierowców. Nie zabraknie tuningu samochodów oraz możliwości personalizacji awatara. Co ciekawe gracze mogą już teraz tuningować swoje przyszłe samochody za pośrednictwem aplikacji NFS Heat Studio. Można ją ściągnąć skanując kod QR widoczny w zwiastunie. Czas pokaże, czy twórcy nowego NFS wyciągnęli wnioski z przeszłości.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Toyota Yaris GR-4 w krótkim teaserze


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

NFS: Heat - zwiastun prezentujący rozgrywkę z Gamescom 2019