Gry  »  Opisy, recenzje  »  Motorm4x: Offroad Extreme - 4x4 na naszych komputerach
Motorm4x: Offroad Extreme

Motorm4x: Offroad Extreme - 4x4 na naszych komputerach

2008-10-19 - J. Kruczek     Tagi: terenowe, Motorm4x
Motorm4x: Offroad Extreme to twór czeskiej firmy The Easy Company, w którym zasmakujemy prawdziwej terenowej jazdy. Założenia gry są proste i jakże genialne. Naszym zadaniem będzie kupienie terenówki i robienie z niej dobrego użytku. Na sklepowych półkach Motorm4x znajduje się od 30 września bieżącego roku. Na początku musimy wybrać jeden z kilku dostępnych samochodów, którym będziemy walczyć o zwycięstwa. Nagrodami będą pieniądze, za które możemy kupować lepsze auta jak i tuningować juz posiadane. Dodatkowo twórcy zdecydowali sie wprowadzić konieczność płacenia za naprawy oraz paliwo. Tak, kryzys paliwowy sięgnął już gier i naszą wirtualną terenówkę będziemy musieli zalać. Podczas rozgrywki będziemy się poruszać po trzech regionach zróżnicowanych pod względem aury. Odwiedzimy m. in. Alaskę i Alpy oraz pomęczymy sie na skalistej pustyni. Po wszystkich mapach będziemy sie dowolnie poruszać w celu odnalezienia miejsc wyścigów.

Twórcy zaserwowali kilka trybów rozgrywki. Będziemy musieli znaleźć najlepszą drogę na szczyt, odnaleźć w terenie kilka celów czy w końcu ścigać się z innymi zawodnikami. Podczas gry nie obejdzie się bez skorzystania z reduktora czy tez zablokowania mechanizmu różnicowego. Mimo kilku terenowych smaczków ta gra to prawdziwa arcade'ówka nastawiona na dobrą zabawę.
Graficznie Motorm4x stoi na wysokim poziomie, teren został szczegółowo odwzorowany. Samochód będzie się brudził od pyłu i błota. Każde mocniejsze spotkanie z przeszkodą zakończy się pogniecioną blachą, odpadającymi częściami czy w końcu samochód zacznie intensywnie dymić.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Jaguar F-Type w rajdowej odsłonie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Motorm4x: Offroad Extreme - 4x4 na naszych komputerach