Gry  »  Aktualności  »  Mercedes CLA jako platforma do grania
Mercedes CLA

Mercedes CLA jako platforma do grania

2019-03-11 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes, Mercedes CLA, SuperTuxTart
W gry wyścigowe można grać na komputerach, konsolach i urządzeniach mobilnych. A w związku z rozwojem technologii w samochodach także na Mercedesie CLA. A dokładnie w nowym Mercedesie.
 
Niemiecki model korzysta z najnowszego systemu MBUX, który jak się okazuje ma także szerokie opcje rozrywkowe. Na targach MWC 2019 pokazano, że na systemie auta można zagrać w grę wyścigową. A mianowicie przedstawiono produkcję SuperTuxTart inspirowaną kultowym Mario Kart.
Mercedes CLAMercedes CLA
Jak widzimy na materiale opublikowanym w sieci gra wyświetla się na ekranie systemu multimedialnego. Co więcej do kontroli wirtualnych kartów służą przyrządy pokładowe. I tak sterujemy za pomocą kierownicy i umieszczonych na niej przycisków. To nie koniec. System klimatyzacji przy przyspieszaniu w grze wydmuchuje powietrze w twarz gracza. Stłuczka powoduje zmianę oświetlenia ambient oraz zaciśnięcie się pasów. Prezentowana gra na razie nie będzie dostępna dla klientów, ale Mercedes zapowiedział, że niedługo system zostanie wzbogacony o aplikacje do grania. Te będą dostępne dla pasażerów. Kierowca skorzysta z nich tylko gdy auto będzie znajdowało się na postoju.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes CLA jako platforma do grania