Gry  »  Aktualności  »  Lewis Hamilton mentorem w Gran Turismo Sport
Gran Turismo Sport

Lewis Hamilton mentorem w Gran Turismo Sport

2017-10-13 - J. Kruczek     Tagi: Hamilton, Gran Turismo, Gran Turismo Sport, Samochodówki, Playstation 4
Gran Turismo Sport jest już na ostatniej prostej przed premierą a to oznacza kolejne informacje na temat gry. Jak się okazuje mentorem graczy w nowej odsłonie serii ma być Lewis Hamilton.
 
Lider tegorocznej klasyfikacji F1 nagrał serię scenek i dialogów, które maja się pojawić w grze. Twórcy nie określili w jakiej formie Lewis będzie przekazywał graczom swoje uwagi i porady, ale z pewnością wiele osób docenia każdą formę obecności jednego z najlepszych kierowców w Gran Turismo Sport.
Gran Turismo SportGran Turismo Sport
Póki co opublikowano film promujący obecność Hamiltona w Gran Turismo Sport. Sam kierowca podkreśla, że od dziecka grał w kolejne odsłony serii i obecność w nowej grze jest dla niego niesamowitym doświadczeniem. Polyphony Digital zdradziło także, że demo Gran Turismo Sport okazało się sukcesem i tytuł sprawdziło ponad milion graczy. To doprowadziło do problemów z serwerami, które mają zostać naprawione do premiery gry.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Farming Simulator 19 - żniwa na nowym zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
4

Komentarze do:

Lewis Hamilton mentorem w Gran Turismo Sport

Lewis Hamilton mentorem w Gran Turismo Sport
Humongous 2017-10-13 17:22
18 premiera,czekam.
Lewis Hamilton mentorem w Gran Turismo Sport
Humungous 2017-10-13 20:29
Hamilton to cienias, nawet przy evencie Vesaro jakaś "gwiazdeczka youtuba" zlała go jak małe dziecko. Mogli wziąć Maxa, ten to zamiata, nawet w domu ma własny tani symulatorek.
Lewis Hamilton mentorem w Gran Turismo Sport
Humongous 2017-10-13 21:25
Nie,nie.Cieniasem to może być twoja stara.Ham to poziom którego nie jesteś w stanie dotknąć.Koleś nie żyje tylko wyścigami,jeździ po świecie,bawi sie a potem na pełnym luzie wraca i robi vettela jak chce.
Lewis Hamilton mentorem w Gran Turismo Sport
kryska_w 2018-05-29 13:36
Humongous zobaczysz, że Vettel jeszcze pokaże Hamiltonowi tyły. Bolid Hamiltona wcale nie jest o poziom lepszy, a jak wiadomo sam bolid nie jeździ. Kierowcą jest dobrym , lecz czy najlepszym?