Gry  »  Aktualności  »  GRID oficjalnie zapowiedziany! Nowa odsłona wyścigowej serii
GRID

GRID oficjalnie zapowiedziany! Nowa odsłona wyścigowej serii

2019-05-22 - J. Kruczek     Tagi: GRID, Komputer PC, Codemasters, Samochodówki, Playstation 4, Xbox One
GRID powraca! Studio Codemasters zapowiedziało oficjalnie powrót swojej torowej serii wyścigowej. Deweloper pokazał pierwszy zwiastun i zdradził datę premiery produkcji.
 
GRID, bo taki jest tytuł, zadebiutuje na rynku 13 września bieżącego roku. Gra zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PS4. Zwiastun zapowiada kontynuację założeń poprzednich części. Dostaniemy więc efektowne kraksy, samochody z różnych serii wyścigowych oraz zróżnicowane trasy.
GRIDGRID
Podobnie jak poprzednie odsłony w GRID znajdziemy licencjonowane samochody. Jednak nie wszystkie będą pochodzić z prawdziwych serii wyścigowych. Podobnie w kwestii tras znajdziemy w grze zarówno licencjonowane tory, jak i fikcyjne trasy osadzone na czterech kontynentach. Twórcy obiecują, że GRID będzie przystępny dla początkujących graczy, jak i satysfakcjonujący dla wyjadaczy gatunku. Na koniec warto nadmienić, że konsultantem został Fernando Alonso. Co więcej pojawi się on w grze i będzie można rzucić wyzwanie jemu oraz zawodnikom jego drużyny FA Racing.
GRIDGRID

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - Porsche Taycan Turbo S w zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

GRID oficjalnie zapowiedziany! Nowa odsłona wyścigowej serii